Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hogyan tehetem jóvá a ma esti...

Hogyan tehetem jóvá a ma esti négysajtos pizza evésem?

Figyelt kérdés
Kicsit elgyengültem, nem hiányzott. Mikor ti rosszabbul minőségű kaját esztek mivel konoenzáljátok?
2021. nov. 28. 01:45
 1/9 anonim válasza:
91%
Semmivel! Néha megengedem magamnak, hogy ilyesmit is egyek, nem büntetem magam érte. Ez is csak étel, nem veszik el ettől az egytől az eddigi kitartásod és ami energiát az egészségedbe fektettél.
2021. nov. 28. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Kötél meg cián...


Jézusom, mi történt? A világon semmi.

2021. nov. 28. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Egyáltalán nem kell magadat emiatt büntetni. Megetted, kész, majd holnaptól ismét odafigyelsz.
2021. nov. 28. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

Mi volt benne rossz minőségű?

Penészes volt a sajt?

Vagy "elromlott a liszt? " :)

2021. nov. 28. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%

Ez nem bűn, miért kéne jóvá tenni!?? Én bevágtam tegnap este két nagy hambit, a pizza ahhoz képest nem árt úgymond. Meg amúgyis tiszta jó az alakom tényleg, nem vagyok kövér pedig sok úgymond egésségtelen kaját eszek.

Mozogj ma sokat és akkor rendben lesz minden.

2021. nov. 28. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Normális alapanyagokból készült nyilván, jó, hát kalóriában nyilván sok. De ezért nehogy már felkösd magad. (Még mindig jobb, mintha egy fél tortát kajáltál volna be együltő helyedben, ne viccelj már.)
2021. nov. 28. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Ha annyira komolenzalni akarsz, ma egyel valami nagyon lightosat es mozogj sokat. Nem tragedia!
2021. nov. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
*kompenzalni
2021. nov. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
54%
Én úgy szoktam nagyjából egyensúlyt tartani, hogy mikor nincs annyira aktív napom, olyankor inkább csak gyümölcsöt eszek, meg zöldséget, nyersen vagy párolva hússal. És mivel itthon dolgozok, így elég gyakran van ilyen napom. Tehát simán megengedem magamnak a "bűnözést" is.
2021. nov. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!