Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Tényleg furcsa majonézt rakni...

Tényleg furcsa majonézt rakni a pizzára?

Figyelt kérdés

Nemrég láttam facebookon egy csoportban hogy sokan elszörnyedtek vagy csak simán meglepődtek ezen.


Nekem meg ez volt meglepő, lényegében az összes ismerősöm szokott majonézt (is) rakni a pizzájára, ha már valamilyen extra szószt szeretne rá.


Ez tényleg fura, ritka és meglepő?


2021. febr. 23. 13:19
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
84%
nekem alapból az a fura hogy van aki úgy érzi hogy bármilyen szószt kell még enni hozzá (azon kívül ami sütés előtt került rá). de nem szolnék be senkinek emiatt, mindenki úgy egye ahogy akarja
2021. febr. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
95%
Én a tésztán kívül is a harapható dolgokat szeretem (sajt, szalámi, ...), mint a szószokat, öntetet, de egyáltalán nem zavarna, ha valakinek ez lenne a kedvence.
2021. febr. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
67%

A mirelit fosadékra én is öntöm lavórszámra az ízesítőket, mert egyébként ehetetlen.

De amikor jó minőségű pizzát, esetleg házi pizzát eszem, ami tökéletesen van fűszerezve és változatos az ízvilága, arra nem teszek semmit, mert a pizza ízét akarom érezni, nem a gyári majonézét és ketchupét.

2021. febr. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
A pizzákat én soha nem szoktam,nem csak majonézzel,még ketchupal se.Épp elég finom az anélkül is,hogy még pluszban meg kellene ízesíteni.Majonézt tehetek más számomra hétköznapibb ételekre is,a pizza viszont nálunk mindig is luxusnak számított ha rendeltünk,mert szegények voltunk és csak max. 1 hónapban 1-szer ettünk.
2021. febr. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
29%
Azok öntik tele ilyenekkel, akik még életükben nem ettek rendes pizzát. A majonéz az ízpótlék.
2021. febr. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
74%

"A majonéz az ízpótlék."

Nem egészen, a majonéznek is van egy íze, amit sokan szeretnek. Mi ebben a fura?

Ennyi erővel a sajt is egy ízpótlék meg a paradicsomszósz is, miért nem magában eszed a pizzalapot? Sőt, sót is raksz bele? Minek, hisz az is ízpótlék?

2021. febr. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
36%

16: na de a pizzán már eleve ott van a paradicsom meg a többi!


Ha szeretem a mustárt, nem fogok azt nyomni a csokitorta tetejére... :)

2021. febr. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
23%
Pizza az pizza! Nincs kulon szosz. Pizza alap van ... vagy paradicsomos ... vagy tejfolos. Nincs kulon extra plusz szosz!!! Bunkoeknal talan ... de az egyedi izles :)))
2021. febr. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Még egyszer szeretném felhívni a válaszolók figyelmét, hogy a kérdésem NEM ARRA VONATKOZIK, hogy szerintük fincsi a majonéz a pizzához, vagy pedig moslék.
2021. febr. 23. 15:46
 20/28 anonim ***** válasza:
82%

"16: na de a pizzán már eleve ott van a paradicsom meg a többi!"

Na ja, de ki dönti el, hogy maximum mennyi dolog adhat ízt egy pizzának?


Egyébként a csokitorta is olyan hogy önmagában is finom, mégis van aki ízesíti extra dolgokkal akár sütés előtt, akár utána. Pl lekvárral, tejszínhabbal, rummal, stb. Mert nyilván nem az a lényeg hogy ha két dolgot külön szeretsz akkor egyed együtt, hanem hogy ha két dolog ízét együtt szereted, akkor egyed nyugodtan.

2021. febr. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!