Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Tényleg furcsa majonézt rakni...

Tényleg furcsa majonézt rakni a pizzára?

Figyelt kérdés

Nemrég láttam facebookon egy csoportban hogy sokan elszörnyedtek vagy csak simán meglepődtek ezen.


Nekem meg ez volt meglepő, lényegében az összes ismerősöm szokott majonézt (is) rakni a pizzájára, ha már valamilyen extra szószt szeretne rá.


Ez tényleg fura, ritka és meglepő?


2021. febr. 23. 13:19
A kérdező szavazást indított:
igen, fura
nem fura
71 szavazat
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
97%
Én is úgy eszem a Hawaii-s pizzát is meg az összeset ha van rá lehetőségem majonézt rakni,még a ketchupos alapú pizzákra is.
2021. febr. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
52%

aki mindent mindennel összekever, hadd tegye... Ízlések és pofonok. :-D


Lehet a székelykáposztát is csokihabbal enni, ha valakinek arra van gusztusa. :-DDDDD

2021. febr. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
53%
Nekem is nagyon fura.
2021. febr. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
6%
Ha a moslékot szereted, az magánügyed, de ne csodálkozz, ha mások meglepödnek rajta!
2021. febr. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
92%
tenger gyümölcsei pizzához szerintem ez illik, meg a kapros tejfölös szósz.
2021. febr. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Lehet hogy rosszul tettem fel a kérdést: nem az lenne a lényeg, hogy "moslék" vagy sem, vagy hogy ki szereti és ki nem.... hanem hogy meglepő-e vagy láttál már valakit, aki így szokta enni.
2021. febr. 23. 13:39
 7/28 anonim ***** válasza:
82%
A pizzára oda van írva hogy majonézzel nem fogyasztható? NINCS,és IGEN IS FINOM majonézzel.
2021. febr. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
94%

Vannak, akik valamiért úgy gondolják, hogy az ő étkezési szokásaik minimum az emberiség etalonja kéne legyenek. Na az ilyenek biztos furcsállják. Értelmes ember emiatt nem fog megszólni, még ha ő maga nem is szereti az adott dolgot.

Ebben pedig még csak nincs is semmi furcsa, pizzát rengetegen esznek szószokkal, és sehol nincs megszabva hogy pl csak a ketchup vagy a chiliszósz mehet rá, majonéz már nem.

2021. febr. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
93%
8: egy olasz már a ketchup v. chiliszósz miatt is keresztre feszítene.... :-DDDDD
2021. febr. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
84%

Olasz étteremben dolgozom, olaszokkal. Ők csak chilli és szavasgomba olajat tesznek rá adott esetben, de meglepve nincsenek.


Az eredeti olasz pizza és a gyorskajáldás pizza, pl papa johns, domino stb tök más kategória. A gyors pizzának igazából tökmindegy.

2021. febr. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!