Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ha megettem egy tányér ételt...

Ha megettem egy tányér ételt ami nem esett jól, akkor rázhat tőle a hideg?

Figyelt kérdés
Vendégségben megettem 1 mély tányér tésztát, de a szósz nem ízlett. Illemből nem hagytam ott. Most émelygek és ráz a hideg. Romlott tuti nem volt.
2021. febr. 14. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Igyál citromos vizet, az rendbeteszi a gyomrod.
2021. febr. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Én nem lennék benne olyan tuti.
2021. febr. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A többieknek semmi baja tőle. Nagyon hagymás volt, nem tetszett a gyomromnak. Már jobb, bevettem egy rennie-t.
2021. febr. 14. 14:18
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg ha undorodsz valamitöl, az okozhat ilyet, rázhat töle a hideg.

Viszont jegyezd meg egy életre, "udvariasságból" nem sezünk meg semmit, ami nem esik jól, azt ott kell hagyni. Ha azt hiszed, megbántod az illetöt azzal, ha otthagyod, akkor legfejebb teszel egy megjegyzést, hogy már napok óta nincs étvágyad, vagy enyhén elrontottad a gyomrod elözö nap, vagy ha pozitívabban akaor tálalni, akkor megállapítod, hogy sokkal laktatóbb, mint gondoltad - nem eszed meg, ami nem esik jól.

2021. febr. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

#4

Így igaz.

2021. febr. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"Illemből nem hagytam ott". Megérdemled, ha ilyen mulya vagy.


Én sosem eszek meg olyat, ami nem ízlik, és a legkevésbé sem érdekel, ha nem tetszik a házigazdának.

2021. febr. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már mindegy, jól vagyok.
2021. febr. 15. 12:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!