Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Aldi-ban vettem brokkolit, és...

Aldi-ban vettem brokkolit, és most mikor készítem elő látom,hogy egykét helyen döglött pici bogarak vannak a rózsái között, mintha tetvek lennének, ti találkoztatok már ilyennel?

Figyelt kérdés
Nem merem így rátenni, bár tegnap csak megfőztem és úgy magában ettem, több mint a felét megettem, mikor észrevettem,hogy a kis tetvek ráforrtak a brokkolira, de most azért nem dupláznék, ha lehet. Az a baj, hogy alig lehet észrevenni a rózsái között a kicsi bogarakat, mivel már döglöttek is. Nameg hiába áztattam, mostam ugyanúgy bevannak szorulva. Nem túl jó szájízzel enném így meg. Valakinek vmi ötlet? Dobjam ki,vagy ti hogy mossátok le, ha ez gyakori? :D

#zöldség #tetű #brokkkoli
2020. nov. 25. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez mar kuka. Elotte kellett volna rendesen kiaztatni!
2020. nov. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Plusz kalória, na és?
2020. nov. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

de áztattam előtte egy csomót, másfél órát! és rajtamaradtak.. mondjuk nem is vettem észre őket előtte, csak mikor ettem.

Lehet már akkor is döglöttek voltak? Két napig volt a brokkoli a sima hűtőszekrényben.

2020. nov. 25. 11:56
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Vidd vissza, vagy írj az ügyfélszolgálatnak, esetleg fényképezd is le.
2020. nov. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
fozessel, sutessel elpusztultak a bogarak. Annál jobb fertőtlenítő nem létezik
2020. nov. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!