Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Milyen számotokra a tökéletes...

Milyen számotokra a tökéletes pizza? Milyen lenne a tésztája és mik lennének rajta?

Figyelt kérdés

Számomra tökéletes pizza 3-at írok.


1. Mézes mustáros alap, grillezett csirkemell, füstölt sajt, trappista sajt, karamellízalt hagyma.


2. Paradicsomos fokhagymás alap, füstölt lazac, trappista sajt, oliva bogyó.


3. Bolognai alap, fekete erdei sonka, bacon, trappista sajt, parmezán, pepperóni paprika, oliva bogyó.


2020. jún. 24. 21:21
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
53%

Vékony tészta de ami puha, nem roppanós.

Paradicsomosz szósz

4 féle sajt

Soook ananásszal


Nekem ez a kedvencem.

2020. jún. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
20%
Kizárólag Olaszországban lehet jó pizzát enni! Magyarországon nincsenek meg hozzá a megfelelő, minőségi alapanyagok, így hiába tudsz elvileg jó pizzát készíteni, gyakorlatilag képtelenség.
2020. jún. 25. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
65%
Vekony teszta, tejfolos alap, juhturo, valami sonka, zold olivabogyo, lilahagyma
2020. jún. 25. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
49%
Olaszországban (Róma) ettem a legvacakabb pizzát életemben. Vékony tésztás volt, de olyan, mint egy cipőtalp, feltét szinte semmi. Ezzel ellentétben Amerikában ettem fantasztikus pizzát, vékony, de puha tészta, és nem sajnálták, amit rátettek, kb. 5 centi magasan, volt rajta minden. Second Avenue Pizza, Sandpoint, Idaho.
2020. jún. 25. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Vékony tészta, aminek a széle ropogós, belül puha, paradicsomos-fokhagymás alap, rengeteg sajt (többféle) és gomba. Most épp ilyen esne jól, de egyébként mindenféle pizzát szeretek, a lényeg a vékony tészta:)
2020. jún. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Vékony tészta, paradicsomos alap, sonka vagy kolbász, gomba vagy hagyma, sajt. Max egy húsféle, max egy zöldség a feltét.
2020. jún. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Hát, az első amit írtál az inkább szendvics, mint pizza. A másik kettő meg kicsit érdekes... Lazac, meg feketeerdei sonka,trappistasajttal....



Vékony pizzateszta, paradicsomos alap, pepperoni és mozzarella

2020. jún. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
0%

#17: én is kb. melegszendvicsnek mondanám, amit leírt a kérdező.


Trappista sajtot még a legelvetemültebb szeletpizzás se tesz a pizzára...

2020. jún. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Vékony pizzatésztán paradicsomos szósz, tonhal darabkák, fekete vagy zöld olívabogyó, lilahagyma, pár karika mozzarella.
2020. jún. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Én a klasszikus nápolyi stílusú pizzákat kedvelem. Az örök kedvenc a margherita buffala mozzarellával, de 1-2 feltét még mehet rá, a prosciutto e funghi is a kedvencek között van.
2020. jún. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!