Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Milyen számotokra a tökéletes...

Milyen számotokra a tökéletes pizza? Milyen lenne a tésztája és mik lennének rajta?

Figyelt kérdés

Számomra tökéletes pizza 3-at írok.


1. Mézes mustáros alap, grillezett csirkemell, füstölt sajt, trappista sajt, karamellízalt hagyma.


2. Paradicsomos fokhagymás alap, füstölt lazac, trappista sajt, oliva bogyó.


3. Bolognai alap, fekete erdei sonka, bacon, trappista sajt, parmezán, pepperóni paprika, oliva bogyó.


2020. jún. 24. 21:21
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
35%
SOOOOOK! Vegy igazibolasz pizzán sosincs ennyi féle feltét!
2020. jún. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
26%
Trappista??? Anyámborogass!b:-DD
2020. jún. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
32%
Ezek is jók . De a teszta legyen vastag lukacsos szegletes . 90es evekben Móriczon a Blahán Deákon stb volt maszek lancolat smi 4/5 félét csinalt nagy alutepsi karejokban .....
2020. jún. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
82%
Én a vékony pizzát szeretem, a feltét nálam mindig hangulatfüggő, de "tengergyümölcsei" kizárva.
2020. jún. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
77%
Csak vékony tészta, bazsalikomos fokhagymás szósz, sonka, mozzarella, oliva, lilahagyma.
2020. jún. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
74%
Vékony tészta bazsalikommal, a feltét: paradicsom, mozzarella.
2020. jún. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
76%
Közepes tészta, par. szósz, sajt, szalámi, sonka - mást nem viselek el rajta!
2020. jún. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
79%
Jóóóó nagy sok-sok-sok sajttal és sooook szalámival 😍 szerintem pizzából ez a klasszikus a legjobb. A tészta ne legyen túl vastag.
2020. jún. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
78%
Imádom a pizzát, gyakorlatilag bármilyen feltéttel :D De ha ki kéne emelni valamilyet, akkor egy szalámis kukoricás mindig tuti befutó nálam. Illetve ugyan nem túl hagyományos, de szerintem mennyei a csirkés, juhtúrós kombó plusz csemegeuborka szeletekkel.
2020. jún. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
75%
Én a vékony pizzát kedvelem, a vastag tészta miatt szerintem elveszti a finom ízét. A kérdező általi összeállítás... abban van minden. Nem rossz amúgy. Amit én személy szerint készítenék, vagy, amilyen számomra a tökéletes pizza: nos, sok sonkával rajta, sok sajttal és mehet rá brokkoli feltétlenül, szósz, és zöldségféle is.
2020. jún. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!