Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » A TESCO-nál lehet még palackoz...

A TESCO-nál lehet még palackozott ásványvizet rendelni?

Figyelt kérdés

A legutóbbi megrendelésemet, múlt héten le kellett, hogy mondjam, mert a megrendelt Primavera szénsavmentes ásványvíz helyett, olyan vizet küldtek, amilyent soha nem fogyasztok és nem kívánok vásárolni.


Előtte nem értesítettek, hogy nem tudják teljesíteni a megrendelésemet, ezért ezzel akkor szembesültem, amikor a szállító felcsengetett és a kaputelefonon közölte, hogy: "Nincs Primavera víz, helyette Mizsét küldtek, meg valami sz.r Tesco-s vizet, vissza küldi? Örülök, ha nem kell felvinni."


Ezután felhívtak az ügyfélszolgálatról, és egy hölgy közölte, hogy a jövőben ásványvizet már nem fognak házhoz szállítani!


Elmondta, hogy a Primavera víz elfogyott és nem lesz, és már csak olyan ásványvizet küldenek, amilyen még maradt a raktáron. Ezután pedig megszűnik az ásványvíz házhoz szállítása!


Ma megnéztem az online megrendelhető árút és meglepődtem, mert ott változatlanul látom a megrendelhető palackozott ásványvizet, többek között a Primavera vizet is!


Ha nincs a raktáron és már nem szállítják, akkor miért hirdetik?



2017. júl. 5. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
A Tesco házhozszállítás egy fosch, mert bármit rendelsz, nem látod rendeléskor a valós készletet. Ők meg nem szólnak a csomagod összeállítása UTÁN sem, hogy bocs, nem volt raktáron, hanem beraknak helyette valami helyettesítő szrt így hasraütésszerűen, amit ők így gondolnak helyette, aztán azt viszik ki. Te meg csak a végén szembesülsz vele. Idióta kretén dolog.
2017. júl. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Azt személyesen neked írták, hogy többé nem szállítanak ásványvizet :)
2017. júl. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem még a múlt héten kihozták, és azt a vizet kaptam mait kértem.
2017. júl. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Most elegem lett és újra beszéltem velük telefonon.


Egy nő az ügyfélszolgálatról most azt állította, hogy nem szűnik meg a víz házhoz szállítása, és erről állítólag szó sem volt...!


Arra semmilyen magyarázatot nem tudott adni, hogy a múlt héten miért mondták azt, hogy palackozott vizet már nem lehet rendelni, mert megszűnik a házhoz szállítása.


Még azt mondta, hogy nyugodtan rendeljek, és aztán majd kiderül, hogy megkapom-e a megrendelt vizet, vagy mást küldenek. Ha nem felel meg a helyettesítő termék, akkor nyugodtan küldjem vissza...


Az senkit nem érdekel, hogy időt szánok a megrendelésre, és otthon a megadott időintervallumban várom azt, ami vagy megérkezik, vagy nem...

2017. júl. 5. 13:28
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajnos, a tesco házhoz szállításnál ez van. Ha valami hiánycikk, akkor beletesznek a csomagba valami hasonlót, viszont nem vagy köteles átvenni, visszaküldheted a sofőrrel.

Arról nincs tudomásom, hogy ásványvizet ne szállítanának házhoz, szerintem ez velemi félreértés lesz, lehet, hogy csak a Primaverát nem fogják forgalmazni a továbbiakban.

2017. júl. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!