Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Online honnan lehet hentesárút...

Online honnan lehet hentesárút vásárolni SZÉP kártyára?

Figyelt kérdés
Legyetek szívesek online boltok webcímét megírni, ahonnan van kiszállítás is. Köszönöm!

2016. nov. 24. 10:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha már online akarsz rendelgetni, akár a Google-t is használhatnád.
2016. nov. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Használtam köszi, de semmi épkézláb oldal nem jött ki. Hamarabb találtam az OTP portálon keresztül, csak épp ott nem akarok minden egyes megyére külön rákeresni. Gondoltam, aki ismer ilyet, és esetleg rendelt már, az leírja nekem.


De köszönöm az építő jellegű hozzászólást!

2016. nov. 24. 12:41
 3/4 anonim válasza:
A Szep kartyat csak kesz etelre hasznalhatod. Ha a felhasznalasi lehetosegekre rakerestel volna, tudnad. Tajekozatlansag lvl 99
2017. ápr. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Üdv, a kérdést még "friss" SZÉP kártyásként tettem fel, de azóta kitaláltam, hogy nyers húst, kizárólag személyesen fogok vásárolni.


Egyébként pedig lehet SZÉP kártyával nyers húst vásárolni hivatalosan. Ez mind a SZÉP kártya keresőjében is megtalálható, illetve már voltam is hentesárú boltban.

2017. ápr. 23. 13:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!