Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Más is ennyire oda van a Lidl...

Más is ennyire oda van a Lidl helyben sütött pékáruéért?

Figyelt kérdés

Én nem tudom mit tesznek bele vagy mit nem, de nagyon finomak.

Főleg a fonott kalács, kakaós bukta veknik.


Régebben a Sparban vásároltam, de most felfedeztem egy Lidl-t, inkább oda járok, még ha messzebb is van.

Össze sem lehet hasonlítani a Spar péksüteményeivel.



2014. okt. 31. 19:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
74%

Én nagy szerelmese vagyok a péksütiknek, van is a közelben LIDL, de idáig nem vitt rá a lélek, hogy ott vásároljak pékárut, mert a mérethez képest számomra az áruk magas.

Furcsa, mert nálunk a tescoban a legkulturáltabb a pékáruk tárolása, még ilyen átlátszó fedő is van a tálcákon, hogy frissek maradjanak!

Ahol nagyon silány a kínálat, az az Auchan. Kicsi is, drága is.

Személyes kedvencem a CBA, mert olcsó és nagyok a pékáruja. Bár ez is változó, melyik üzletéről beszélünk. :)

2014. okt. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
a pasim odavan értük. nem rosszak, de nem semmi extra igazából.
2014. nov. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
*nekem
2014. nov. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is bejönnek a LIDL péksütijei. A meggyes-mákos rétesüket nagyon szeretem, de finom a csokis rúd vagy bukta, vagy micsoda is.

A sósak közül a rácsos-virslis a párom kedvence, én pedig a darált húsos hatszöget szeretem.

2014. nov. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon finomak! Nekem a fahéjas csiga és a kakaós csiga a kedvenceim!
2014. nov. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon szeretem! Kedvencem a virslis rúd (nem tudom mi a rendes neve), egyszerűen odavagyok érte :D Megjegyzem ilyen van a Tescoban is, csakhogy nem 119 Ft-ért, hanem 190-ért és még csak nem is olyan finom!
2014. nov. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
100%
Én minden reggel veszek olyan nagy császárzsemlét és egy csomag szalámit. Nem szeretek vaj nélkül enni de ezt imádom most is azt akarooom....:D
2014. nov. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
100%
A Lidl-os,Aldis,Sparos,Tescos,Pennys péksütik mindig jobbak szerintem mint a pékségesek(tisztelet a kivételnek)
2022. aug. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
#2 ez nem igaz te féleszű bunkó
2022. aug. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!