Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Más is ennyire oda van a Lidl...

Más is ennyire oda van a Lidl helyben sütött pékáruéért?

Figyelt kérdés

Én nem tudom mit tesznek bele vagy mit nem, de nagyon finomak.

Főleg a fonott kalács, kakaós bukta veknik.


Régebben a Sparban vásároltam, de most felfedeztem egy Lidl-t, inkább oda járok, még ha messzebb is van.

Össze sem lehet hasonlítani a Spar péksüteményeivel.



2014. okt. 31. 19:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
A Lidl péksüteményei tényleg egész ehetőek. Szerintem egyszerűen csak egy fokkal normálisabb alapanyagokat használhatnak, mint a többi bolt saját pékségei.
2014. okt. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%

Finoman meg vannak ezek a kis izék csinálva :) Én a tesco-s baconos bagettet nagyon szeretem, meg a fokhagymás-túrósat.

Csak az a baj, hogy tuti, hogy a helyben sütött péktermékekbe azokat az élelmiszereket teszik bele, amiket levesznek a polcokról mert már lejárt vagy eladásra már nem alkalmas. :/ Én is tudom ezt, mégse tudok sokszor ellenállni neki.

2014. okt. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon finomak és a töltelék is nagyon bőséges a a mandulás croissantban, a fahéja csigában, meg mindenben.
2014. okt. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is nagyon finomak, főleg a dupla csokis rúd és az ilyen párnák.
2014. okt. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én nagyon szeretem.
2014. okt. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem is nagyon jók, nálam a LIDL péktermékei állnak az 1. helyen. Nem csak azért, mert nagy a választék, hanem azért is, mert nem olyan paraszt módon vannak kirakva, mint a TESCO-ba, és ráadásul ízre is sokkal különbek.
2014. okt. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ma is vettem sajtkrémest meg csokis rudat.
2014. okt. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Én a mákos rétesüket imádom, szerencsére csak Sárváron ettem, a hozzánk közeli (ferihegyi) Lidl-ben nincs az a fajta, így csak gondolok rá sokszor. Fú, nagyon finom volt! Jó hogy itt a mi városunkban nincs Lidl, mert dupla annyit költenénk mint így.
2014. okt. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
én azt a vágott tetejű bajor zsömle nevű dolgot szeretem, édeset nem
2014. okt. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
én is nagyon szeretem, főleg a csokis rudat (vagy nem tudom hogy hívják)
2014. okt. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!