Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Hol lehet a legnagyobb választ...

Hol lehet a legnagyobb választékban kapni olajos magvakat és aszalt gyümölcsöket (Bp)? Ahol esetleg olyasmit is kapni amit máshol nem?

Figyelt kérdés
Pl makadámiadió, pekándió. Illetve ahol kimérve árulnak aszalt gyümölcsöket, ott nem keményednek meg, száradnak ki mert nincsenek zacskóban?

2013. nov. 19. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Az olyan nagy áruházakban, mint az Auchan, Tesco, a zöldségespulton vannak ezek, és elég nagy a választék (előbbiben van ezekből önkiszolgáló-kimérős verzió is, a Tescók közül nem mindegyikben), illetve a Múzeum körúton, a Nemzeti Múzeummal majdnem pont szemben van egy üzlet, ahol sok egyéb mellett ilyenek is kaphatók. Előnye, hogy ott különlegességek is előfordulnak.

Illetve a Lehel piacot ajánlották még, egyik ismerősöm ott szokott venni ilyeneket, bár én magam még nem jártam ott.

2013. nov. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Dunaparton a Vásárcsarnokban is.
2013. nov. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Minden nagy piacon van kimérős. Én a Nagyvásárcsarnokba járok, biztos, hogy van olcsóbb is (annyira nem vészes azért), de ők legalább értenek hozzá és kedvesek is :) [link]
2013. nov. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!