Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Élő kárászt hol tudok vásárolni ?

Élő kárászt hol tudok vásárolni ?

Figyelt kérdés
okt. 4. 14:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Pecásoktól.
tegnap 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 kriszpo ***** válasza:
Kérdezd meg barátaid, ismerőseid! Látogass el egy-két horgász boltba, halas boltba, olyan tóhoz, ahol kárászt tenyésztenek! Ne telefonálgass! Ne légy lusta! Ne várd, hogy a "tökéletes" válasz majd az öledbe hullik! Legközelebb pedig pontosabban fogalmazd meg a kérdésed!
tegnap 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Sopronban a Petőfi utcai halasnál isteni kárász van, csak ott vegyél, a legjobb!
tegnap 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Én csak azt az egy dolgot nem értem hogy aki nem tud a kérdésre válaszolni az egyáltalán miért írogat ? Meg mi ez a gyerekeskedés hogy valaki sírva röhögő emojikat kommentel meg ilyen zagyvaságokat hogy Sopronba a legjobb a kárász ? Ennyire unatkozik a nép ?


Ha nem tudtok konkrét helyeket akkor ne kommenteljetek. Ötleteket pedig saját magamnak is tudok adni arra vonatkozóan hogy érdeklődjek itt-ott.

tegnap 20:54
 15/17 anonim ***** válasza:

Bohóc. 🤣

Vagy mestertroll. 🤣

tegnap 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 kriszpo ***** válasza:

Kedves Kérdező!


"Ötleteket pedig saját magamnak is tudok adni arra vonatkozóan hogy érdeklődjek itt-ott."


Akkor itt kell kezdeni és nem hisztizni. Ne várd, hogy ezen az oldalon kapott információk alapján majd a szádba repül a sültgalamb...pontosabban a sült kárász.


[link]

Hátha van kárász is....


15: Jelöljük meg a A-t, mert a B-hez kevés.

ma 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Ritka nagy szellemi fogyatékos emberek tévelyegenek az interneten. Olyan reakciókat toltok mintha én azt kértem volna ezen az oldalon hogy valaki szerezzen nekem egy állást. Röhögőgörcsöt kapok azokon amiket írtok. A linket viszont köszönöm!
ma 13:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!