Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Kinek mi a kedvenc élelmiszer...

Kinek mi a kedvenc élelmiszer boltja ahol 2024-ben kedvező áron be tud vásárolni?

Figyelt kérdés

Kezdem: Szerintem a Spar és a Penny a legolcsóbb..

Heti 23-29.000 ft között szoktam otthagyni.

Lidl vagy Tesco már ugyanezek a termékek 30-35 ezerbe kerülnek

Kinek mi a véleménye a boltok árával kapcsolatban?



szept. 1. 09:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szept. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Aludj még rádfér kedves "anonim"🤣😅 ha ilyen troll módon folytatod az életed örökké "anonim" marad😅
szept. 1. 09:52
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem mindegy, nincs ilyen. Teljesen változó, hogy hol mit érdemes venni. Ha pl. nagybevásárlást akarsz csinálni csillió féle beszerzendővel akkor szinte mindegy, hogy hová mész, mert a vége szinte ugyanaz. Mert persze nem is csak élelmiszert vesz az ember, hanem a folpack-tól a papírzsebkendőig akármit. Legalábbis nekem ez a tapasztalatom.
szept. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%

H duzzogsz, ha nem ha vót má, hanem, semmi értelme. Én ott vásárolok, amit észszerű keretek között meg tudok közelíteni. Ha Mátyásföldön lakom, nem fogok Óbudára utazni, mert ott valami olcsóbb. De helyben, egymáshoz közeli üzletek között sem szoktam szelektálni. Főleg nem többet is felkeresni. Az egyikben akciós A, B, C, drágább a D és E (erre mind szükségem van), a másik botban olcsóbb az E, D nincs is, drágább az A és B, akkor nem megyek mindkét helyre. Nem is tudok ezekről, mert nem is tájékozódom semmilyen formában.

Nem vagyok pénzes, csak akkor vadásznám az olcsóbbat, ha a éhen halok vagy éhen halok között kell választanom.

szept. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
46%
Forrás Áruház
szept. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48%

Már nem fogsz rá értelmes vàlaszt kapni, mert széttrollkodták.

Meg már unják is a témát.

Tényleg az lenne a legjobb, ha töröltetnéd.

szept. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
13%

én leszarom mi mennyibe kerül mert getszigazdag vagyok

berakom a kosaramba ami megtetszik azt kész

szept. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#4 es!

Olyan szó, hogy "észszerű" nem létezik...

Ésszerű a pontos szó,mielőtt károgsz nézd át,hogy a válaszodban a betűk helyesen vannak írva,mert hiába duzzogsz, bizony lesz,aki egy betű tévesztésed miatt le fog szólni!

szept. 6. 10:12
 9/12 anonim ***** válasza:

8. A magyar helyesírás szabályai, 12. kiadás alapján az ésszszerű helyes írásmód. És egy cikk erről:


[link]

szept. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
47%
Nekem leginkább a LIDL jön be, majd az Aldi és végül a Penny.
szept. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!