Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Ha a Spar valóban olyan drága...

Ha a Spar valóban olyan drága akkor miért járnak oda vásárolni az emberek?

Figyelt kérdés
Nyilván nem arra gondolok mikor csak az van a közelben. Hanem pl. Győr tele van több Spar üzlettel, van egy hatalmas Spar is. Múltkor voltam benne, tele volt. Pedig Győrben van minden, penny, lidl, aldi, tesco, stb stb.
szept. 1. 21:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Mert nwm.annyival drágább és jó termékek vannak. Ha akciós akkor még olcsobb is mimt máshol..jó a húspult. Stb..
szept. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Azt pont nem tudom,de a coop is rohadt drága,mégis sokszor kényszerülök ott vásárolni...
szept. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
94%
Sparban a többivel ellentétben nemcsak saját termékeik vannak, hanem minden más is. Nem igaz, hogy drágább, mi rendszeresen Sparban vásárolunk, mostanában sokszor van kupon, azt is kihasználjuk.
szept. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
69%

total nem dragabb. Szinte ugyanazok az arak, csak van aki lidl messias, aldi hivo, masodik eljovetel a penny, a szent viz az csak a coop-ban talalhato meg, ilyenek.


Spar van kb minden sarkon. sparba mesz kifliert meloba, sparba mesz rovid bevasarlasra, sparba mesz nagy bevasarlasra is mert sokkal nagyobb a minoseg, sokfeluseg. erre a legjobb pelda az INTERSPAR, az a legnagyobb, alleeban peldaul. Lidl meg Coop-bol nem ismerek ilyet.

szept. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
83%
Mert az van közel és nincs autóm.
szept. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
69%
Nem drágább, a legtöbb termék pöccre ugyanannyi mint minden más boltban. Még pont ugyanakkor akciósak is. A sajátmárkás termékeit pedig jobban szeretem, mint a Tesco és az Auchan termékeit.
szept. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
89%
Konkrétan az Aldi pékáru többsége ugyanaz, mint a SPAR-é, csak drágább. Lecsekkoltam.
szept. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
61%
A NER élelmiszer bolthálózatai drágábbak-őket mégsem basztatják az extraprofitadóval...
szept. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
16%
páran az alja S-Budget termékekért
szept. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Én azért mert az van közel. Ha Tesco volt közel akkor oda jártam, ha Aldi akkor oda.
szept. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!