Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Ha a Spar valóban olyan drága...

Ha a Spar valóban olyan drága akkor miért járnak oda vásárolni az emberek?

Figyelt kérdés
Nyilván nem arra gondolok mikor csak az van a közelben. Hanem pl. Győr tele van több Spar üzlettel, van egy hatalmas Spar is. Múltkor voltam benne, tele volt. Pedig Győrben van minden, penny, lidl, aldi, tesco, stb stb.
szept. 1. 21:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
88%
Mert a többi is rohadt drága.
szept. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
87%

Múlt héten sajtot vettem pont abban a győri Intersparban, 2000Ft volt kilója és mi szeretjük azt a fajtát.

Egyébként összességében nem drágább, vagy nem sokkal és többféle termék van, kulturáltabb mint a diszkontok.

Nekem pl kezd elegem lenni a Lidl-ből, már folyamatosan tele van lepakolatlan raklapokkal a vásárlótér, kifejezetten sokszor kosz van és rendszeresen előfordul, hogy nincs kiírva a termék felett az ár, vagy most volt egy akciós Tolle sajt ártábla, alatta Tolle sajtok, csak éppen más kiszerelésben, ami viszont nem annyiba került. Nagyon megtévesztő, szerintem direkt csinálják, máskor is volt ilyen. Ezen kívül percenként nyomják az automata kasszák használatára buzdító szöveget a hangosbemondóba, engem idegesít az is. Mikor bemegyek, mindig elhatározom, hogy többet nem megyek, inkább a Sparba.

szept. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
88%

"Ha a Spar valóban olyan drága"


Mert nem, nem olyan drága. Tisztaság van, jó választék, minőség, a húspult nagyon jó, kényelmesen tudok vásárolni.

szept. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
67%
Mert nem mindenkinek CSAK az a lényeg, hogy olcsó legyen és ezért megvesz mindenféle szemetet, hanem inkább kicsit többet ad érte, de legyen normális minöség.
szept. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
72%

14-es!

Ez teljes ostobaság, a Sparban is van szemét, illetve a diszkontokban is van jó minőség. Sőt vannak termékek, amiből ugyanazok megtalálhatók mindkét helyen.

szept. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
27%
azert jegyezzuk meg, hogy a spar egesz azsiaig nyulik. Hatalmas uzletlanc. A lidl, aldi, ne adj isten imadkozz anyam a pennyi meg coopnak ha van az orszagban 5 uzlete. A littl meg aldi nem annyira... business ha ertitek.
szept. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
59%

16-os!

És ez mit jelent a kérdés szemontjából, mit akarsz mondani vele?

szept. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%

17


ami a kerdest illeti es amirol a tobbiek beszelnek.. nezd vegig a kommenteket...

szept. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Eltérő a választék, valahol ez van, valahol meg az. Valami drágább, valami nem.
szept. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

18-as!

Végignéztem, semmi köze semmihez. Nagyobb cég, mint mondjuk a Lidl. És ettől drágább, vagy olcsóbb, vagy mi?

szept. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!