Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Mohu repont visszaváltás -nál...

Mohu repont visszaváltás -nál ha nem működik az automata és kézi visszaváltást kérek megtagadhatják azt csak azért mert a kukából szedtem a palackokat és láthatóan retkes és undorító a java részük? Miért nem húznak kesztyűt ha meg akarják fogni?

Figyelt kérdés
Panaszkönyvbe írtam. Én is csak kesztyűbe fogom meg nem akarok fertőzést kapni. A Mohu nem rendelkezik arról, hogy csak tisztán kötelesek vissszaváltani, sőt le van írva, hogy nem muszáj tisztán visszaváltani.

tegnap 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
A "nem muszáj tisztának lenni" azt jelenti, hogy nem kell elmosogatni belül, de azt NEM, hogy kukázott, kivül mocskos flakont is vissza kell váltani. Föleg nem, ha egy eladónak kellene kézzel fogdosni ezeket.
tegnap 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
33%
Örülj neki hogy, hogy nem jelentenek fel, amiért beszennyezed a boltot
tegnap 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem, azt nem írják, hogy csak belül nem kell kimosni, kívűl sem rendelkeznek arról, hogy tisztán kellene a gépbe dobni. A gép visszaveszi így is, sőt attól, hogy horpadtak a dobozok még bottal vissza lehet állítani és úgy is elfogadja csak mert azt is kritizálta a pénztáros. Szóval nem akarásnak
tegnap 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!