Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Pennybe miért ilyen lassúak a...

Pennybe miért ilyen lassúak a pénztárosok, és miért csak a boltok negyedében van önkiszolgálójuk?

Figyelt kérdés
Szinte összes pennyben, főleg a Pacsirtamező utcaiban egy fényév mire sora jutok, iszonyat lassúak, sok beta noob kaszás köszöni se tud.

aug. 4. 16:30
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Biztos nem kapnak gyorsasági bónuszt lehúzásonként, és köszönési díjat sem.
aug. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bezzeg Lidl, Aldibe nincs ez
aug. 4. 16:35
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Ők megvannak fizetve.
aug. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Aldiba és Lidlbe nagyobb a fizu, másrészt pedig számolják hogy 1 perc alatt hány embert szolgáltak ki, szóval iszonyatosan kapkodniuk kell, ami szerintem baromi idegesítő se időd se helyed pakolni, és ezt 24 évesként mondom. El se pakolod a 3 db tárgyat amit kifizetsz de már a mögötted lévő vásárló fél kosara a te 3 db terméked közt van.


A Tesco is gyors, de ott van időd is elpakolni. A pennybe sincs teljesítménybér és nem lesik hogy 1 perc alatt hány főt szolgálnak ki.

aug. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
A fényév nem idő, hanem távolság mérésére szolgáló mértékegység 😂
aug. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%

Szoktam oda járni, és marhára nem ezt tapasztalom.


Azért megy lassan a sor, mer sokan vannak.

aug. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Antiszociális lény ***** válasza:
100%
Én a Pennybe inkább attól vagyok ki, hogy errefele midenhol raklapok, midenhol áru, sehova nem férsz oda és még a kasszánál is fent az a hülye plexi és nincs semmi ahova az árut rakja a kasszás, mint a Spár, Tesco és stb.. hanem neked kell benyúlni a kassza fölé a plexi mögé. Kész kabaré amúgy...
aug. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Menj Lidl
aug. 4. 19:56
 9/9 anonim ***** válasza:

Más a rendszer is Lidl-ben.

Sparban van hogy ott hagyom a cuccot mert rosszul leszek annyira lassúak.

aug. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!