Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Hogyan működik ez az új...

Hogyan működik ez az új dobozok és flakonok visszaváltása?

Figyelt kérdés

Gondolkodtam hogy nekem is vissza kéne-e váltani őket, de elég sok a homályos részlet amit nem értek:

1. Bármilyen energiaitalos/sörös dobozt vissza lehet váltani, vagy csak azokat amiken rajta van az a jel? Mert az utcán is látok elég sokat szétdobálva, azokat is összeszedném ha vissza lehet váltani őket.

2. Olvastam hogy kell valami alkalmazás hozzá, az offline is működik? Nekem van okostelefonom de nincs rajta mobilnet, azért meg nyilván nem fogok előfizetni rá havi 20 ezreket, hogy 200 Ft-ért vissza tudjak váltani pár flakont.



júl. 29. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

1. csak amin rajta van az 50 Ft-os embléma

2. nem szükséges applikáció, az automata levásárolható blokkot ad

júl. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%

Mobilnet sem kell. Ha számlára szeretnéd, akkor regisztrálsz az app-on és a qr kódról csinálsz egy képernyő fotót.

Ezt be tudod olvastatni az automatánál

júl. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%

1. Csak amin van jel.

2. Nem "kell" app, kérhetsz bónt is az automatából, vagy levonják a vásárlásból, vagy kiadják kp-ban. De amúgy se kell mobilnet, otthon wifin regisztrálsz, majd screenshotolod a QR kódod, ezután offline is használható.

júl. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Rajta van az ötven forint bekarikátva.

Működik minden elektronikus eszköz nélkül is leginkább kupont kapsz vagy adakozás.

júl. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!