Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » A Tesco minden városban...

A Tesco minden városban csökkentette a méretét?

Figyelt kérdés

Nem járok tescoba már nagyon régóta de emlékszem mikor megnyilt akkor nagyon forgalmas volt még 10 év után is. Mindenből volt választék és még élő halat is árultak, mindenki oda járt ha nagybevásárlást csinált.

Nemrég bementem és alig voltak bent, az aruház egy részéből elektronikai áruház lett ami nem a tesco hanem külön cég és az emberek inkább Lidlbe meg Aldiba járnak bevásárolni.


júl. 21. 01:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
33%
Minden bolt kong az ürességtől, mert az embereknek egyszerűen nincs miből vásárolni. Az infláció tavaly 17% felett volt, én 10% béremelést kaptam ami már jónak számít, de ennél inkább kevesebb volt a jellemző, sőt én olyat is tudok aki semmit sem kapott. Az az előtti évről ne is beszéljünk, sokkal rosszabb a helyzet. Szóval hiába az ígérgetések, még mindig csökken a bérek vásárlóereje. Így nem tudom mit akarnak a boltok, meg a gyártók, mert ha forgalmat akarnak kénytelenek lesznek árat csökkenteni, arra hiába várnak hogy majd a bérek utolérik az árakat, mert max 3 év múlva fogják, ha addig stagnálnak az árak, de én nem ezt látom, szóval kb soha.
júl. 21. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%

A Tesco, Metro hodályainak 20 évvel ezelőtt sem volt semmi értelme, fölöslegesen túlméretezett épületek, amelyeket kezelni sem tudnak, madarak röpködnek a csarnokokban, stb.

Az, hogy a vásárlóerő csökkent, nem vitatható, de az sem, hogy a lakosság jelentős része még most is pazarol, a Tesco problémája egyszerűen annyi, hogy a lakosság zöme máshol költi a pénzét, nem náluk.

A Lidl, Aldi, és a többi multi, amelyek emberibb mértékű épületekben üzemelnek, ahol légkondi van, de nem röpködnek galambok a péksütemények fölött, és a polcokra kirakott dobozok jelentős része nem üres, vonzóbb a vásárlók számára.

Az, hogy az árak emekedtek, még nem azt jelenti, hogy nem vásárolunk, csak már régen nem menő a Tesco, Metró

júl. 21. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
2, lehet, hogy hodály volt feleslegesen, de most nem csak a méret csökkent, hanem nagyon durván a választék is
júl. 21. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk csökkent,a választék is, mondjuk engem nem zavar, mert alapból nem vagyok oda a Tescoért.

1-es fura, nem láttam boltot kongani az ürességtől, mindegy, hogy éppen kaját vagy ruhát árulnak

júl. 21. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem jártam minden város minden Tescojában, és cikkeket, hivatalos statisztikákat sem olvasok.

De azt tudom, hogy ami a környékünkön van, oda már vagy tizenöt éve beköltözött egy nagy állateledeles cég és sportszer bolt. De már azok sincsenek ott, most műszaki bolt van ott. Ez kb. a teljes terület ötöde lehet. Ritkán járok oda, mert sem a minőséggel, sem a parkolóval nem vagyok elégedett. Ez utóbbi mondjuk nem az ő hibájuk.

Hárm másik esetében meg sem régebben, sem napjainkban nem látok területcsökkenést.

júl. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

A méret aligha lehet gond, mert pl. a közelemben lévő Auchan több mint a duplája, mégis sokan vásárolnak.

Azt meg sehol nem tapasztalom, hogy az összes kassza működik, mégis hosszú sorok vannak. Régen ez gyakori volt hétvégén.

júl. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
79%

Tesco nálunk is csökkentette és kong az ürességtől de a Auchan meg fullon van hétvégén.

Sokan Lidl,Áldoznak jobb a minőség talán néha olcsóbb is.

júl. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Pár éve csökkentették a méretét, kisebb lett a kínálat, a választék. Összességében az egyik legdrágább bolt, de azért vannak jó akciók is.

A felnőtt ruházat régen jobb volt, most nagyon gagyik a minták, a szabás.

júl. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
#1 ahoz képest hogy az embereknek nincs pénzük, elég sok luxusauto van az utakon es nagy a forgalom. Mindenki szerelteti fel a klimat ami 10 eve meg luxusnak szamitott
júl. 21. 12:27
 10/15 anonim válasza:
Én nem vettem észre, inkább részlegek mérete, választéka változik.
júl. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!