Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Mikor visszaviszem a boltba...

Mikor visszaviszem a boltba az üres Pet-palackokat akkor visszaadják az 50 forintokat vagy kötelező levásárolni ott az árukat vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés

júl. 10. 21:00
 1/8 anonim válasza:
95%
Ha letöltöd a Repont alkalmazást, a gép kiutalja bankszámlára. Ha nem, akkor választhatsz hogy bolti utalványt szeretnél, vagy jótékonykodsz és eladományozod a visszatéríendő összeget.
júl. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
júl. 10. 21:35
 3/8 anonim ***** válasza:
10%
Én inkább arra lennék kiváncsi hogy visszautalt összeget be kell-e vallani az adóbevallásban. Ez főleg azoknak a vállalkozóknak lehet érdekes, akik egyéb alkalmi tevékenységekkel is bevetelt szereznek. Vajon ilyenkor ezek összeadódnak, vagy külön számítódnak?
júl. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%
#3: baromállat
júl. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
1: a bolti utalvány esetében is visszakaphatod a kasszánál. Az automatában nincs pénz, ennyi.
júl. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hármas szerintem ez után nem kell adózni, egyébként nem céges számlára szokták az ilyesmit kérni.
júl. 11. 01:04
 7/8 anonim ***** válasza:
80%

#6 most egészen pontosan a bankszámlás kifizetésekre gondolok, ahol ez bevételként megjelenik. Persze ez inkább csak egy átfogó vagyonosodási vizsgálatnál derülne ki, csak ugye Magyarország pont az az ország ahol NER-hez közeli emberkék szeretnek kisajátítani dolgot akár törvényes, akár törvénytelen módszerekkel. Ilyen az ha rábírnak egy sikeres vállalkozás eladására, amit ha nem akarsz megtenni, ellehstetlenítenek különböző adóellenőrzésekkel. Olyan pedig nincs hogy ne találjanak hibát. Szerintem a Lukács családot is így akarták megfogni.


De voltak sokkal egyszerűbb dolgok is, pl. amikor kiírták a dohánybolt koncessziót. Hiába volt trafikod sok-sok évre visszamenőleg, ha a haver akart ott trafikot nyitni, akkor bizony ő nyitott, te meg bezártad.

júl. 11. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Ez az utalas tetszik, koszonom. Multkor Lidl-ben akartam bevaltani, de ott csak akkor,ha vasarolsz ugye.

Aldi viszont ugy latom fizet es nem akar szivatni.

Ezzel megoldodott remelem ez a kifizeteses hulyeseg.

júl. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!