Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Vajon az Aldikban miért nincs...

Vajon az Aldikban miért nincs önkiszolgáló kassza a Pennykben pedig bevásárlókosár?

Figyelt kérdés

2023. okt. 22. 17:00
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
73%

Perc utca Pennyben van bevásárló kosár

Viszont egyik 3. kerületi lidlben sincs

2023. okt. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 Szervizmérnök úr ***** válasza:
27%

20.

Neked olyan problémáid vannak, ami nem ide tartozik.

Ha képes lennél követni a témát, volt a 6. és 8. válaszom, egyikben nem bántottalak, másikban is csak annyit kezdtem feszegetni, hogy nem szimpatikus a hozzáállásod, szövegelésed, úgy komplett és általában.

Utána előadod a svájci marhaságot, ami itt irreleváns, de igazolva láttam magam, hogy neked lehetnek valamiféle problémáid nyakon felül, ezért hozzátettem még a 18. válaszomban egyebet is, amit már csak te provokáltál ki, ezzel a defektes szövegeddel.

Hagyjuk ezt szerintem, próbálj visszatérni a téma fonalához, kit érdekelnek ezek a lelki sérült szövegeid, nem kell ide!

2023. okt. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
69%

Penny-ben gurulós műanyag kosár van de lehet országrészenként eltérő.Majd lesz Aldiban is idő kérdése.

Én nálunk a Spar-ban várom nagyon mert katasztrófa.

2023. okt. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
69%

Aldinál sokkal gyorsabbak a kasszások mert nem csak egy helyen van a vonalkod hanem vegigfut korbe a termekek csomagolasan. Igy nem kell az onkiszolgalo.


A mi pennynkben van kosar

2023. okt. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
69%
Van, aki azért nem szereti az önkiszolgáló pénztárt, mert ott a beszélgetéssel nem lehet feltartani a többi vevőt. (De legalábbis nehezebben).
2023. okt. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
69%

"Neked olyan problémáid vannak, ami nem ide tartozik."

Leginkább semilyenek, csak van róla egy véleményem, ami nem tetszik egyeseknek.


"Ha képes lennél követni a témát, volt a 6. és 8. válaszom, egyikben nem bántottalak,"

Nem te, és nem is engem bántott. Csak ki nem állhatom amikor az együgyű embrek (nem rád értem) mást néznek hülyének.


"másikban is csak annyit kezdtem feszegetni, hogy nem szimpatikus a hozzáállásod, szövegelésed, úgy komplett és általában."


Ezt 5-ösnek írtad, aki nem én vagyok, de spongyát rá, később én is benéztem a kommentedet, azt hittem az reagált, aki gúnyolódott és zsenizett másokat.



"Utána előadod a svájci marhaságot, ami itt irreleváns, de igazolva láttam magam, hogy neked lehetnek valamiféle problémáid nyakon felül, ezért hozzátettem még a 18. válaszomban egyebet is, amit már csak te provokáltál ki, ezzel a defektes szövegeddel."


Rosszul látod, a sváci marhaságot provokálta ki egy magát mindgigokosabbnak képzelő egyed (tehát nem is neked szólt), azzal, hogy lenézi azokat, akik valamilyen indokból beállnak a kasszába. Pont az ilyenek hitték az említett hitelnél is mindig okosabbnak magukat.


"Hagyjuk ezt szerintem, próbálj visszatérni a téma fonalához, kit érdekelnek ezek a lelki sérült szövegeid, nem kell ide!"


Sajnálom, hogy ezen a szinten vagy, hogy személyeskedés nélkül nem megy mégsem. Pedig egész értelmesen kezdted.

Bár te is eléggé eltértél a támától azzal, hogy elkezdted elemezni másoknak hozzáállását, és a kérdést tulajodonképpen te sem válaszoltad meg.


Az eredeti téma az volt, hogy miért nincs önkielégítő kassza (a kosarat megválaszolták, illetve megcáfolták).

Szerinted erre mit lehet mondani azon kívül, hogy "mert az ALDI vezetőí így döntöttek. Ha a te forgalomhoz kötött megtérülés ötletedet vesszük figyelembe, akkor németeknél minden Lidl-ben és ALDI-ban kellene lennie, hisz néha szinte azz utcán áll a sor annyian vannak. Mégis csak Edekában meg Real-ban láttam eddig ilyet, Lidl/ALDI/Netto-ban soha. ha csak az általános szupermatketehet vesszük.

2023. okt. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 elistvan ***** válasza:
100%
Röviden, van annak jó oldala is, ha van önkiszolgáló kassza. Pl. Ha 1 tétel miatt kéne a kilométeres sort kuállnod de sietsz. Ugyanakkor szomorú, hogy ezzel próbálják a dolgozók számát csökkenteni de nyilván a multi a bevétel érdekli nem a dolgok emberi oldala. Ja 1-es voltam.
2023. okt. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

27 igen ez pozitív, bár értelmesebb helyeken van gyoskassza max 5 dologig.

Más kérdés, hogy sokan aut gondolják, hogy egyel több nem számít, aztán ha még egyel több, az már belefér a türésbe, és ezt mondogatja 10-ig, mert ilyen a pórnép.

2023. okt. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
#28 Ezt a budakalászi Corában úgy oldották meg, hogy a pénztár le volt kordonozva. Kocsival nem lehetett odamenni, csak kosárral. (Lebuktam, milyen öreg vagyok).
2023. okt. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
69%
Mert a Penny ben van húzókosár, az Aldi ban meg szerintem folyamatban van
2023. okt. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!