Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Mikor van a tescoban az...

Mikor van a tescoban az árudzállítás?

Figyelt kérdés

2022. dec. 18. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mikor rendelnek
2022. dec. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hol így, hol úgy...
2022. dec. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor okáér a kamion.Általaban rendelés után másnap ki is szállítják
2022. dec. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Folyamatosan.
2022. dec. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én az egyik teszkó mellett lakom és nincs meghatározott időpont percre pontosan tól-ig határral. Teljesen változó, össze-vissza jönnek folyamatosan a kamionok.
2022. dec. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Endura ***** válasza:
100%
Egyik áruházban sincs már valódi árurendelés.Automata rendel egy algoritmus segítségével,ami figyelembe veszi a tavalyi aznapi fogyást,az egy hét alatti fogyást,a dolgozók által felvett készlethiányt,az akciót stb.közvetlen szállítóktól(külső pékség)még manuális a rendelés,de ez az összes rendelés elenyésző része.Minden nap van szállítás valamelyik osztályra de a friss kivételével(oda naponta max 2kamion) a többire nem minden nap.pld non-foodra egy héten 2-3 nap,szárazra hat nap jön kamion egy héten.Ilyenkor ünnep előtt több is jöhet,amit leírtam az csak átlag.
2022. dec. 20. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 CCGkiller válasza:
51%
Hát én nem rabolnám ki a helyedben.
2022. dec. 25. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!