Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Elektromos sütőben hogyan és...

Elektromos sütőben hogyan és hol kell sütni a pogácsát? Hány fokon?

Figyelt kérdés
A pogácsám teteje már megbarnult,de a teteje még nyers. Eddig középen sütöttem,de most a sütő aljára tettem.
2010. jún. 20. 20:03
 1/9 anonim ***** válasza:
légkeveréses, nem? olyan 180-200 fokon szokás sütni... valamelyik középső bigyuszban. de mivel légkeveréses, elméletileg tökmindegy, mi két tepsit egyszerre tolunk be...
2010. jún. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az alja nyers.
2010. jún. 20. 20:17
 3/9 anonim ***** válasza:
alsó-felső-velsüsd és légkeveréssel (ha van) nem csak felsőre, vagy grillre állítottad?
2010. jún. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
valszeg a légkeverést állítottad el. (propeller a jele!)pont az a lényege, h mindenütt kb egyenletes a hőeloszlás...
2010. jún. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Légkeverés+alófelső sütés,nehogy meggrillezd a pogikat:XD
2010. jún. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A sütőn ezek a jelek vannak:kockában felől csík,alól csík két csík és egy cakkos vonal. Persze ez 4 különböző kockában. Melyik mi? Nagyon bután fogalmaztam de nem tudom hogy írjam le!
2010. jún. 20. 21:09
 7/9 anonim ***** válasza:
Bár nekünk nincs elektromos sütőnk..,de biztos kaptál hozzá használati utasitást,abban nézd meg a jelek jelentését!
2010. jún. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

a felső csík fentről melegít, az alsó alulról, a kettő mindkét oldalról, a cakkos a grill

A süteményt a két csíkosnál kell sütni

2010. jún. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nincsen hozzá használati mert mert használt.
2010. jún. 21. 07:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!