Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Az inox serpenyőt beletehetem...

Az inox serpenyőt beletehetem az elektromos sütőbe?

Figyelt kérdés
Van egy ilyen serpenyőm aminek letörött a füle. Pont jó lenne,mert nincs tortaformám.
2011. márc. 12. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan az aluminiumot is be lehet tenni. Próbàld ki egy kis vizzel, mielött tortàt beletennéd.
2011. márc. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ha az alja dupla, akkor nem biztos, hogy,jó lesz, mert lelassítja a sülést.ezt, csak feltételezem, azt hiszem, csak, ha kipróbáltad, akkor tudod meg.

ha jó lesz, semmi gond, lesz egy tortaformád, csak a kiszedéséhez kell nemi trükk.

mindenképpen zsírozd, lisztezd ki, vagy sütőpapírozd az alját.

aztán, ha szerinted feljött, és tűpróba szerint jó, vajazz meg egy lapos tálat, tedd a lábas tetejére és hirtelen fordítsd meg.

utána tegyél rá vizes konyharuhát és pár perc múlva emeld le róla.

egy próbát megér.

üdv.

2011. márc. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az inox nem bírja ezt a hőt, én nem tenném bele. Öntöttvas, teflonbevonatos tepsik, jénai, mázatlan kerámia a jó.Arról nem is beszélve,ha dupla aljú, szétolvad benne a ragasztóanyag.
2011. márc. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

na neeee! a nyílt lángot bírja, a sütőt meg nem????

ez egy kicsit ellentmondásos. vannak levehető nyelű serpenyők, amik sütőedényként is funkcionálnak.

a dupla aljjal lehet gond, mert esetleg nem sül meg

rendesen a süti alja.

2011. márc. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kipróbáltam és nagyon szépen megsült benne a piskóta. Van egy szuper tortaformám. Gesztenyetortát sütöttem.

Köszönöm mindenkinek.

2011. márc. 12. 19:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!