Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Napi ezer forintból mit...

Napi ezer forintból mit lehetne kihozni hogy jól is lakjak és sok kalória legyen benne?

Figyelt kérdés
2018. febr. 22. 21:56
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
0%

9: De ha csak 10 dkg az a 160 Ft-os csomag, akkor az pont 1600 Ft /kg. A legolcsóbb, akciós tészta.

Egyébként a kilóár is rajta van az árcédulán, csak sokszor hibásan.

2018. febr. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 Mansour ***** válasza:
79%
Félkilós tésztákról beszéltem, mivel általában ilyen kiszerelésben árulják a tésztákat. Nem tudom, lehet nem ugyanazt értjük a tészta fogalma alatt. Vagy csak szórakozol?
2018. febr. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
19%

Szerintem egyértelműen oda van írva az 1. hsz-omban, hogy /kg, tehát minden árat kilóban mondtam.

Mielőtt bármilyen élelmiszert megveszek, mind a 7-8 közértláncban megnézem, mennyi, és csak 1-2 féle van akciósan 900/kg-ért, az is ritka. Nincsen fél kilós tészta 160-ért és 200-ért, nem tudom, melyik országban élhetsz, nálunk Magyarországon nincsen. 900-5000-ig vannak a tészták.

2018. febr. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
79%

Fél kiló száraztészta (bármilyen) 250-300 Ft a teszkóban, kilónként tehát max 600.


[link]


Ennél is sokkal olcsóbb viszont otthon gyúrni, ahogy írtam.

2018. febr. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
0%
12: 15-20 dkg-os kiszerelésben árulják...
2018. febr. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
0%
Én ilyet nem találtam, legközelebb megnézem. De az üzletben is ennyi? Mert ez webshop, erre még a kiszállítási díj és a borravaló rájön.
2018. febr. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ezt tessék nézni, 199 ft a félkilós tészta, mégcsak nem is akciós. Annak a második osztályos matematika alapján a kilónkénti ára nincs 400 ft. Ez a 900 ft/kg, meg 15 dekás csomag ez honnan jött, már nem azért?? Maximum a levesbevaló cérnametéltet árulják 15 dekás kiszerelésben, de aki azt enné spagettinek, arra szavak nincsenek.

2018. febr. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
14%

14 :amúgy igazad van, én csak levesbe eszek tésztát, mert nem szeretem.:) De akkor is sokszorosa a krumplinak, mert az 89 Ft/kg, tehát a 450/kg-os árral sem jut be a tészta az olcsó ételek közé, főleg, hogy tápértéke (vitamin, ásványianyag, fehérje) nulla, csak a tojástartalomban van. 1 dl tejben több van, mint egy kiló tésztában, a tej meg 160/kg is van.

Úgyhogy nem gondolkodtam igazén tésztában sosem.

2018. febr. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
Én már betojok, komolyan :D
2018. febr. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
0%

17: Amikor spagettinek esszük, mi akkor is cérnametélttel esszük... de ez kétévben egyszer van.

Én nem vagyok képes lisztes szarokat megenni, ez van.

2018. febr. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!