Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Aki sok kecskehúst eszik,...

Aki sok kecskehúst eszik, annak kecskeszaga lesz?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, nagyon büdös kecskesajtszagú, és most derült ki, hogy rengeteg kecskehúst eszik. Tényleg ettől kecskeszagú? Ezt ennyire lehetne érezni?
2010. máj. 31. 06:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem!
2010. máj. 31. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
NEm, hanem szerintem nem mosdik rendesen.
2010. máj. 31. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem izzadságszaga van, nem attól büdös, hogy nem fürdik. Előszőr arra gondoltam, hogy kecskék között van, de kiderült, hogy nem, csak kecskehúst eszik egyfolytában. Miért lehet ennyire érezni?
2010. máj. 31. 07:03
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

"az vagy, amit megeszel"


amikor mi fókazsír tablettát szedtünk, mindig rémes fókazsír szagunk volt, nagyon erős az íze-aromája, gondolom, a kecskének is..

2010. máj. 31. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez egy ostobaság! Te szagoltál már kecskét,tudod,hogy annak milyen szaga van?
2010. máj. 31. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
39%
Igen,és mekegni is fog.
2010. máj. 31. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen szagoltam már kecskét, pont ilyen szaga van. Amúgy honnan tudnám, hogy ez kecskeszag?
2010. máj. 31. 08:07
 8/10 anonim ***** válasza:

szerintem ez hülyeség.

szvsz a kecskékkel dolgozik ezért érződik a bőréből és a ruhájából is a kecskeszag mert átvette.

de ez bármilyen más állattal így van.

ha kecskehúst eszik max. szájszagából érződne a kecskeszag. (mert vannak jellegzetes illatú ételek: fokhagyma, hal, kolbász, stb.)

+ nem tisztálkodik rendesen ezért is érződik rajta

2010. máj. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

utolsó, ha eszel egy aromás ételt, akkor nem csak a szádon érződik, hanem a bőrödön keresztül is "illatozik". Megváltoztatja a szagod, ízed (lsd. a sperma ízét is befolyásolja az ananász pl). Teljesen más egy sok gyümölcsöt-zöldséget evő testszaga, mint egy kövér embernek, aki tömi magát a disznókészítményekkel, kolbásszal, zsírral.

Ha RENGETEG kecskehúst eszik, akkor megváltozhat a szaga. Bár nem hinném, hogy a kecskének ennyire intenzív íze lenne.

Aki rengeteg tengeri herkentyűt eszik, az is másképp "illatozik" a bőrén keresztül.

2010. máj. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Írtam, hogy azt hittem, hogy kecskékkel dolgozik, de NEM!

A fokhagyma is megváltoztatja a testszagot, akkor más miért nem?

2010. máj. 31. 16:40

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!