Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Azt hallottam, hogy ha megessz...

Azt hallottam, hogy ha megesszük a kukacos újhagymát, az nagyon nem jó?

Figyelt kérdés
Nyilván nem direkt eszi meg az ember,de ha csak utólag veszi észre,akkor mi van?Vettem egy csomag újhagymát a Tescoban,és ettem belőle,kb a 4.-nél vettem észre,hogy fehér kukacok vannak benne.Gondolom amit megettem,abban is az volt.Azt hallottam,ez ártalmas is lehet.....ki mit tud erről?:S
2010. máj. 29. 16:50
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


elég ha csak félig átsült húst eszel, már beléd jut!

együtt kell élned vele MADAM

2010. máj. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

A baktériumokkal egyetértek (nem egyenlő bacilus), de azért kukacok had ne legyenek már bennem. Ezt hol olvastad?


Az a fickó a képen egy idióta szerintem. :S


Egyébként szerintem sem lesz semmi bajod ennyitől. De még kukacos hagymát sem láttam hallod, a Tesco tud valamit. :D

2010. máj. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
70%

előttem szólónak igaza van!

a hagymát meg a citromot meg az ilyen savanyú cuccokat nem szeretik a kukacok!

A kérdés maga kajli

2010. máj. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Emészti a gyomorsav, mert fehérje... Kutya baj... :)
2010. máj. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

"A kérdés maga kajli"

Nem kajli!!! Tenyleg van benne! Falun élek, láttam, tapasztaltam.

2010. máj. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
Úristen most már a hagymától is parázni fogok, így is tiszta idegbaj az egész mert minden falatot ötször átnézek, de eddig legalább a hagymát nyugodtan ettem. Ay dios mio...
2010. máj. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Hú én egyzser cukorba ettem kukacot valószinüleg... ilyen selyemcukor vagy mi volt, ettem ettem már egy marékot biztos benyomtam mikor az egyiknek észrevettem hogy a végén jött ki jópár kukuc... ugy falhoz vágtam ijedtemben hogy szétrepültek ahányan laktak benne... Én is gondolom csak hogy a többiben volt, ráparáztam én is azon felül hogy két napig hányingerem volt ha ezsembejutott, én bedobtam egy pohár vodkát fertőtlenítés képpen:D Nem lesz baj nefélj.
2010. máj. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Én nem a Tescoban vettem zsenge főzőhagymát, mégis volt benne kukac... Magam is meglepődtem.
2010. máj. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Ez a kukacok ártanak dolog onnan jött,hogy 1-2 évvel ezelőtt,itt ahol én lakom,az én drága anyukámnak kukacos lett a hagymája a kertben,és az összeset kidobta,mert azt hallotta,hogy ami a hagymában van kukac,az árt az emberi szervezetnek,fogalmam sincs miért.A kérdést nem egy ostoba kicikizendő kérdésnek szántam,és mindenkinek köszönöm,aki értelmes választ adott.(Egyébként én is csak onnan vettem észre,h kukacos,h hosszában vágtam el,nem karikára:)Ennyi:)
2010. máj. 29. 21:09
 20/21 anonim ***** válasza:
tegnapi 18:37 es videó. Fujj bazz!!! XD Ez undorító!!!
2010. máj. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!