Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Azt hallottam, hogy az energia...

Azt hallottam, hogy az energiaital spermaolo. Ez igaz vagy kitalacio?

Figyelt kérdés
2010. jan. 29. 16:58
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Kitaláció. Ne ezzel védekezzetek a nemkívánt terhesség ellen.
2010. jan. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt nem így kell érteni. Hanem úgy, hogy aki túl sok ilyent iszik,annak károsodik valahogyan a spermaképződése. Én nem tudom,mi van benne, de az is lehet, hogy tényleg igaz.
2010. jan. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Manapság mi nem?

De szerintem, ha megiszol belőle, mittudomén...heti egy litert, vagy valamennyit, semmi bajod nem lesz tőle.

Még kevesebb, ha kialszod magad.

Ha van is ilyen hatása, szerintem kb. 24 óra alatt kitisztul a szervezetedből, és a spermák újratermelődnek, szóval annyira nem gáz.

Ha tényleg aggódsz miatta (mi másért kérdeztél volna minket?!), akkor tessék szakemberhez fordulni!

Remélem, hasznos voltam:)

Veró

2010. febr. 5. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
ez nem igaz, nincs abb semmi különleges anyag ;) csak magas a koffein és a taurin tartalma így növeli a pulzust :) kávéban teában is van koffeint mégsem spermaölö :D
2010. febr. 5. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

És az óvszer olcsóbb. 99%-ig véd, az igaz, de a századiknál majd nagyon vigyáztok, és kész :P

Veró (megint)

2010. febr. 5. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk, tényleg kicsi az esélye, hogy ilyen hatása legyen...

Kitől hallottad?

Veró

2010. febr. 5. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat, és a segítséget. Egyébként tényleg azért kérdeztem, mert ha tényleg az lenne akkor nem innám. De így egy kicsit megnyugtattatok. Kössz mégegyszer
2010. febr. 5. 10:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs mit! Ezért vagyunk :)
2010. febr. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!