Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Azt hallottam, hogy a Light...

Azt hallottam, hogy a Light Cola sokkal hízlalóbb mint a sima ez igaz?

Figyelt kérdés
2010. jan. 9. 19:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért, mert cukor helyett édesítőszer van benne, ami fokozza az étvágyat. Ha mellé nem eszel többet, hízni se fogsz.
2010. jan. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
59%

A Light Cola EZERSZER károsabb mint a sima. Az édesítőszer ugyanis, amit beleraknak, nagyon könnyen bélrákot okozhat.


Szerintem ne igyál Light Colát, hacsak nem akarsz életed végéig nylonzacskóba kaksizni utána...

2010. jan. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
hízlalni nem hízlal viszont az aspartam miatt tényleg nem egészséges.
2010. jan. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
38%
Ez nem igaz. A light cola egyáltalán nem hízlal és nem is káros. A benne lévő édesítő olyan kevés hogy ha napi 2 litert iszol egyáltalán nem káros az egészségre.Igyad nyugodtan.
2010. jan. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
aItt nem az volt a kerdes hogy milyen rakot okoz hanem hogy hizlal e.Tehat:a cukor hizlal,az edesitoszer pedig nem.
2010. jan. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
49%
Nem hizlal az tény,csak rákos leszel tőle :D az sokkal jobb :DDD
2010. jan. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
60%
Ket hetig sorolhatnank megallas nelkul hogy meg mi okoz rakot ha mar ezen lovagolsz...
2010. jan. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
44%

Szegény cukorbetegek. Akkor az összes rákos lesz az édesítőszerek miatt? A gonosz kapitalista országoknak az az érdeke, hogy egy csomó rákkeltő vackot forgalomba hozzanak, és eltussolják több millió adófizető halálát. Én itt valami összeesküvést sejtek. :))) Patkányokon nagy mennyiségben valóban okozHAT rákot, de az ember nem patkány, másrészt senki sem iszik napi száz liter kólát.


Önmagában semennyire sem hízlal, azért light.

2010. jan. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Számomra még ez az összeesküvés-elmélet is hihetőbb, mint az hogy az édesítőszerek teljesen ártalmatlanok :) Az édesítőszerek ugyanolyan E-betűs cuccok, amiktől az emberek folyton betegek lesznek, csakhát mégse írhatják az édesítőszer helyett hogy E-666, mert akkor nem lehetne forgalomba hozni a terméket...
2010. jan. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Az édesítőszer ami bennük van az Aszpartám (E951.)

Nem mondom,se azt hogy egészséges, se azt hogy káros, viszont én nem iszok ilyet semmilyen formában.Nagyonsok rosszat hallani róla (utána lehet olvasni).Ez is olyan hogy kis mennyiségben nem káros,max akkor ha napi 2-3 liter kólát iszol meg 2 éven keresztül.De ez akkor sem vigasztal, én se így se úgy nem innám meg.

2010. jan. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!