Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Vajon mi értelme van ennek az...

Vajon mi értelme van ennek az energiaitalnak?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


Mi ez az új kiadás? Mi egyáltalán a "shot" energiaitalos értelemben? Miért kérnek ennyi pénzt érte, ha sokkal keveebbet adnak? Miért ekkora? Mitől különleges?


2010. máj. 27. 18:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Több hatóanyag van benne.

Egyszer kóstoltam, de szörnyű íze van....

2010. máj. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
koncentrálva van a hatóanyag fél decibe. faterom meg a haverja 3*-ra tudták meginni 2en, állítólag tényleg borzasztó.
2010. máj. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkal több Taurin van benne,meg amit az elöző válaszoló is írt abban is lehet valami.Én is láttam,hogy több mint 800forintért árulják.Adrenalidodat biztos kiüti
2010. máj. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

én ilyen adrenalin shotot ittam tegnap, de egyáltalán nem dobott fel. Ja és az íze olyan mint az algopirin :S

na de mindegy, legalább lesz mit gyűjtögetni, a legtöbb doboz már úgyis megvan amit kapni lehet...

2010. máj. 27. 19:19
 5/14 anonim ***** válasza:
Tényleg gyógyszer íze van :)
2010. máj. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Igazából semmi értelme nincs. Egy új hülyeség amit el lehet adni. Ráadásul ugyanannyi koffeint meg taurint viszel be a szervezetedbe ezzel is meg a normál 250ml-es kiszereléssel is.
2010. máj. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szerintem se finom mondjuk én a többi energiaital ízéért sem rajongok.

Amiért nekem jó volt, hogy sportverseny előtt alig megy le valami a torkomon, de hogy legyen energiám ilyet szoktam inni, mert nem foglal sok helyet a gyomromban.

2010. máj. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
mondjuk én is erre gondoltam, ez inkább sportolóknak készült, vagy pl egy biciklitúrára gondoltam, amikor a bicikli üvegtartójába ugye nem energiaitalt, hanem vizet kellene pakolni, ez meg elfér a zsebemben, ha plusz energia kellene... csak az a baj hogy nem dob fel...
2010. máj. 28. 19:22
 9/14 anonim válasza:
Semmi értelme de ha mondjuk kocsmázás előtt iszod meg biztos hánysz...
2010. máj. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

előző:

koffein+alkohol=szívleállás

2010. máj. 30. 15:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!