Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik a jobb ásványviz ezek...

Melyik a jobb ásványviz ezek közül?

Figyelt kérdés
San Pellegrino vagy a Perrier? Neked melyik izlik a jobban?
2010. máj. 3. 19:25
 1/10 anonim ***** válasza:
nekem a spar-os izlik a legjobban ciki vagy nem ciki.
2010. máj. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
profis Mizse ásványvíz :) kedvenc
2010. máj. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
persze hogy nem ciki csak kiváncsi vagyok a véleményekre
2010. máj. 3. 20:06
 4/10 A kérdező kommentje:
ja amugy azt tudjátok ugye hogy csak üveges ásványvizet lehet/érdemes inni mert a biz átveszi a muanyag "izét"
2010. máj. 3. 20:08
 5/10 anonim ***** válasza:
Az egyik legjobb, amit ittam San Benedetto víz volt. De mostanában csak a Szent József ásványvizet iszom, vagy coop-osat.
2010. máj. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Harmat ...de általában az izesitett Jana vizet veszem:)alma-licsiset imádom
2010. máj. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Vagy sima Jana vagy Evian! Ezek a legjobbak, csak ezeket iszom!
2010. máj. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mizse és Sanbenedettó
2010. máj. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ajánlom olvasásra az IPM magazin egyik nemrégi cikkét az ásványvizekről. Kémiai laboratóriumban megvizsgáltattak számos vizet, az olcsóbbtól a drágábbig.

Ez alapján kiderült, az ár és a minőség között nincs kapcsolat: a drágább vízzel nem a jobb minőséget, hanem a márkát fizeted meg.

Én a magyar kutakból származó vizekre voksolok. Finom és hazai ;)

2010. máj. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A kettő közül egyiket sem ismerem. Viszont egy pár évvel ezelőtt még azt sulykolták belénk, hogy minél több az össz ásványianyag tartalma, annál egészségesebb. Akkor a Balfit ittuk, picit sós íz, jó szomjoltó. Aztán jött a legfrissebb kutatási eredmény, hogy az az egészséges, amiben kevés ásványi anyag van, mert ha felhalmozódik, belebetegszünk. Azóta azt veszem, amiben kevés van. Mivel sok fogy nálunk, és közel a Spar, a Budget vizet hordom. Jó!!! Az ára is!!! Nem akarok semmit reklámozni, csak a válaszomat írtam le.
2010. máj. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!