Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ettetek már bolognai szószos...

Ettetek már bolognai szószos spagettit tejföllel?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 23. 21:15
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Én a rántottát szeretem málnalekvárral(azt nem tejföllel).
2010. ápr. 23. 22:18
 12/17 anonim ***** válasza:
55%
Csokoládé kolbásszal? Meglepően finom az is.
2010. ápr. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Egyik munkatársam,a Jonnie tejszínhabbal ette a frissensült sajtos masnit!
2010. ápr. 23. 22:36
 14/17 anonim ***** válasza:
71%
Én pl. a pizzához tejet iszok. De legközelebb kipróbálom a bolognai-tejföl kombinációt.
2010. ápr. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
55%
Persze. Általánosban a menzán úgy adták :) aztán egyszercsak nem voltam menzás, otthon meg mikor elkezdtünk rendszeresen bolognait csinálni, mindig sajttal ettük - egészen idáig, legalábbis én, pár hónapja újra rákattantam a tejfölösre, olyan jó :D
2010. ápr. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
22:47 én mindenhez tejet iszok :P
2010. ápr. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Énis nagyonsok mindenhez iszok tejet. :D És tejfölt énis rakok a makarónira/spagettire, pörköltökre, bundáskenyérre, meg még nagyonsok mindenre. :D Én a tócsnit is tejfölös mártogatóssal eszem pl. És amúgy... Én még nem is ettem spagettit tejföl nélkül. Itthon mindig mindenki így eszi. Nekem az az új, hogy van aki nem. Bár ha jobban belegondolok, étteremben se szoktak tejfölt rakni rá. :D
2010. ápr. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!