Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szereted tejföllel enni a...

Szereted tejföllel enni a péksüteményeket?

Figyelt kérdés
Én imádom. Nem az ilyen kiflire meg túrós buktára gondolok, hanem mondjuk a kakaós csigára, vagy a fornettikre, meg kb mindenre aminek vékony tésztája van és lekvár vagy csoki van benne :D Mostanában ha itthon vagyok akkor(csaknem viszek 500g tejfölt a suliba) mindig tejföllel eszem. Próbáltátok már? :D
2011. szept. 4. 12:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
gusztustalan
2011. szept. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
hát én csak a pizzás fornettit szeretem tejföllel
2011. szept. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Még sosem próbáltam,de szerintem nem is fogom.

Egyébként pedig suliba vihetsz magaddal kis poharas tejfölt.

2011. szept. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. :S én alapból nem szeretem a tejfölt.
2011. szept. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

gondoltam hogy ilyesmi válaszok érkeznek majd, én is gusztustalannak gondoltam ameddig meg nem kóstoktam :D

amúgy kispoharas tejföl is körülményes a suliban, mivel nem biztos hogy mind megeszem, magába meg nem szeretem mert megf*sat, kidobni meg megint nem szeretném.

2011. szept. 4. 12:35
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
nem. nem rajongok annyira a tejfelért.
2011. szept. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
66%

Én baromi sokmindenhez eszek tejfölt, sokszor indokolatlan mennyiségben :D Azokhoz a dolgokhoz alapból nem eszek amiket írtál, de egyáltalán nem értem miért lenne undorító meg gusztustalan. Kicsit furcsa az tény, de a tejfölt eszik édes dolgokhoz is így simán belefér.


Aki szerint meg suliba is vihet az pár évtizeddel ezelőtt járhatott suliba vagy nagyon elvan tévedve. A sok degenerált érzelmi fogyatékos közül valamelyik szerint úgyis ciki lesz és ezen fognak élvezkedni...

2011. szept. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%
Nem. Nekem az a mániám, hogy majonézzel eszek mindent.
2011. szept. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

utolsó előtti: örülök hogy van valaki rajtam kívül aki sokmindennel szereti a tejfölt :D amúgy a suliban inkább az idővel van gond, mivel szünetben mást csinálok, a kakaóscsigát meg magába is ritkán tudom végigenni, a felbontott tejfölt meg nemtehetem vissza a táskámba, és kidobni meg sajnálom :S nemhiszem hogy cikiznének érte, maximum általános iskola 7. előtt. most lettem 10.es :))


utolsó: szerintem a tejföl valamivel egészségesebb mint a bolti majonéz, de nem vagyunk egyformák :P

2011. szept. 4. 18:56
 10/11 anonim ***** válasza:

Még nem próbáltam. :D

Én a sóspálcikát szeretem tejföllel enni, nyami. Azóta minden barátomat rászoktattam. :DD

2011. szept. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!