Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szülők hol eszik a gyereked...

Szülők hol eszik a gyereked suli után?

Figyelt kérdés
menzán? otthon? te főzöl mindig?

2016. szept. 16. 17:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szülő vagyok, hanem gyerek, de azért leírom.

Általános iskolában menzás voltam, így a suliban ebédeltem.

Most lettem 10.es, nem vagyok menzás, anya csak hétvégén főz, így hétfőn még tudom enni a vasárnapi maradékot. Többi napon általában melegszendvicset eszem, vagy ha van megfelelő alapanyag készítek spagettit vagy sütőben halrudat. :)

2016. szept. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%

Menzas, reggeli itthon, tízórai, ebéd, uzsonna a suliban, vacsora itthon.

Nem főzök mindennap, van, h szendvics a vacsi, de ha főzök is, akkor is csak gyorsan elkészülő ételeket, sült krumpli sutoben, rántott sajt, vmi gyors fotelek, pl borsó, tukortojassal.

A ferjem magának rendezi az ebedet, ha van olyan, akkor itthonról viszi, az előző napi vacsibol, ha nincs, akkor megoldja.

Én is a suliban menzázok, ott tanítok, ahova a gyerekünk jár.

Ha van extra kivansag, megfozom, de igazából a férjem is tud főzni, szóval van amikor hétvégén is besegít, v megfoz.

2016. szept. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Szendvicset,péksütit, gyümit visz a suliba, otthon eszik főtt kaját.
2016. szept. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Kijavította a telefon, gyors fotelek helyett gyors ételek lett volna.

😂

2016. szept. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
23%
Ahol akar, mit érdekel engem.
2016. szept. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
Gimis és kolis egyben, a kolis menza borzalmas nem is fizettjük. Tele - táltól rendel ebédet, mekizik néha barátokkal. De 2napra elegendő ételt otthonról visz.
2016. szept. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
Én otthon eszek melegételt. Egyébként suliba szendvicset viszek, ha még kaja kell, ritkán, de bemegyek a büfébe. Nem szülő vagyok, de válaszoltam. 16f
2016. szept. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Otthon: salátát, szendvicset,mint mi a munkahelyünkön.


Nálunk a vacsora a főétkezés, akkor eszünk meleget, amit mindig frissen, együtt készítünk el.

2016. dec. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!