Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ki evett már az alábbi dolgokb...

Ki evett már az alábbi dolgokból bármit?

Figyelt kérdés

Sóska nyersen

lucerna

borsó hajtás

begónia szirom

pitypang levél

tejes kukorica

búza (mint búzaszem)

csalán

pázsitfű

kökény

csipkebogyó nyersen

fosó szilva

zölddió lekvár

gyömbér (nem mint fűszer)

rukola

gomba nyersen

vackor

erdei szamóca

fenyőmag

akácvirág


2010. ápr. 17. 22:30
1 2 3 4
 31/35 igabcsy ***** válasza:

Tényleg a papsajt!! Hogy szerettem gyermek koromban!!! :-))

Ezen kívül ettem már a felsoroltak közül: tejes kukorica, erdei szamóca, fosóka szilva, és akácvirág

2010. ápr. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

Szia! gyerekkorombnan én is végigkóstoltam az általad felsoroltakat, sőt mondhatom szeretem is őket, plusz valóban a papsajt, de a hajnalkavirágot is szipuztuk,

meg a suli mellett voltak fák, amin kis bogyók voltak, mi csulibogyónak neveztük, arra is rájártunk.

volt kerítés vadsóskából, az is a suli fele, azt is mindig legeltük.

az udvaron volt barackfánk, a zöldbarack is sláger volt.

minden sz@rt összeettünk, mégis egészségesek voltunk.

üdv.

2010. ápr. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:
Juttatjátok eszembe a jó dolgokat. Zöld barack, meg a barack mag. Igen, senkinek nem volt semmi baja.
2010. ápr. 19. 09:24
 34/35 A kérdező kommentje:
Juttatjátok eszembe a jó dolgokat. Zöld barack, meg a barack mag. Igen, senkinek nem volt semmi baja
2010. ápr. 19. 09:27
 35/35 anonim válasza:
Csipkebogyót már ettem nyersen. A vackorra fogékony vagyok. Hol lehet hozzájutni?
2010. okt. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!