Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ki evett már az alábbi dolgokb...

Ki evett már az alábbi dolgokból bármit?

Figyelt kérdés

Sóska nyersen

lucerna

borsó hajtás

begónia szirom

pitypang levél

tejes kukorica

búza (mint búzaszem)

csalán

pázsitfű

kökény

csipkebogyó nyersen

fosó szilva

zölddió lekvár

gyömbér (nem mint fűszer)

rukola

gomba nyersen

vackor

erdei szamóca

fenyőmag

akácvirág


2010. ápr. 17. 22:30
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Én többet is. Sóska nyersen, tejes kukorica, csipkebogyó nyersen, gomba nyersen, erdei szamóca, akácvirág. Miért érdekel?
2010. ápr. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
67%
fenyőmag???? azt hogy?? :O
2010. ápr. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
87%

fosó szilva xDDD

Ettem már sóska,borsóhajtás,pitypang levél,teje kuki xD,csalán,kökény,csipkebogyesz,zölddió lexi,gyömbér,rukola,vackor,gomba nyersen,szamóca,fenyőmag,akácvirdzsííí

2010. ápr. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:

Elsőnek: Kíváncsi vagyok, másnak is hasonló-e az ízlése.

Másodiknak: Árulják a boltban.


Amit én ezek közül nem ettem, az a csalán és a zölddió lekvár. Csak csalánteát ittam.

2010. ápr. 17. 22:38
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Erdei szamócát,és sóskát gyerekkoromban.A többi nem tudnám megenni.
2010. ápr. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%

Elég sokat kóstoltam már:

sóska, borsóhajtás, pitypanglevél, búzaszem, csalán, kökény, csipkebogyó nyersen, fosószilva (xD), gyömbér, rukola, gomba nyersen, vackor, erdei szamóca, akácvirág


Jófélék. Főleg a sóska, a búzaszem, a kökény és szamóca, vackor meg az akácvirág :)

2010. ápr. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%

Sóska nyersen, tejes kukorica, búza (mint búzaszem), csalán(tea is meg főzelék is), pázsitfű, kökény, gyömbér, rukola, erdei szamóca, fenyőmag, akácvirág... ezeket ettem:D

Amúgy a fosó szilva másik neve nem a ringló? mert ha igen akkor már azt is ettem:D

2010. ápr. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
sóska nyersen, lucerna,borsó hajtás, pitypang levél, csalán, erdei szamóca és innen ennyi
2010. ápr. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim válasza:
100%

Sajnálhatod:) a zölddió lekvár nagyon fini:)


Sóska nyersen, búza (mint búzaszem),csalánnyersen- szárítva esetleg a teából megkóstolva, kökény ,csipkebogyó nyersen ,fosó szilva ,zölddió lekvár ,gyömbér,rukkola ,gomba nyersen ,vackor ,

erdei szamóca ,fenyőmag ,akácvirág


én ezeket kóstoltam:)

2010. ápr. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
Én mindet ettem.A csalánt főzeléknek.A pitypanglevél salátának is jó.A szárát szoktam nyersen enni,az kicsit kesernyés.
2010. ápr. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!