Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A Sába csokira emlékeztek?

A Sába csokira emlékeztek?

Figyelt kérdés

Emlékeztek még a Sába csokira?De finom is volt, de sajnos már nem lehet kapni::(:(:(:(:(

A kérdésem az, hogy szerintetek tejcsokis, vagy étcsokis volt? Nővéremmel ezen veszekszünk már napok óta. Szerintem ét-, szerinte tejcsokis. Ti hogy emlékeztek?


2010. ápr. 12. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Abszolút tejcsokis. Mindig is utáltam az étcsokit, és akkor nem ettem volna meg. Hmmm... az a finom sárgabarackos krém benne! :P
2010. ápr. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hm.....Én esküdni mernék, hogy étcsokis:D Minden jót megszüntetnek:( Vagy például volt az a zöldalmás csoki is. Olyan élénk zöld színe volt és olyasn furi zselés volt....de szerettem azt is:D
2010. ápr. 12. 18:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Bocs az Offért, de ezek mikor voltak? Nem szeretem a csokit, de ez a zöldalmás jól hangzik! Minden jó megszűnik, nemsoká a Negro meg a Győri keksz is erre a sorsra fog jutni... nem kellene eladni minden gyárat! Na, jó nem folytatom a sulyk elvetést:D
2010. ápr. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!