Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Emlékeztek erre a gabonapehely...

Emlékeztek erre a gabonapehelyre? Mi volt a neve?

Figyelt kérdés

kb. 10-15 éve lehetett kapni, kakaós karikák voltak, a dobozán pedig vmi őszhajú, szemüveges rajzolt bácsi volt, vmi tudós féle. nem emlékszem a nevére, én csak reggelibácsinak hívtam =D

kíváncsi lennék rá,h. mi volt a neve, szívesen rákeresnék,h. még létezik-e.

asszem h csak nagyobb üzletekben lehetett kapni, és viszonylag drága volt.


2011. jún. 2. 18:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Chirios
2011. jún. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
neeem, a cheerios eleve sztem csak mézes ízben kapható itthon, meg ez vmi teljesen más márka volt.
2011. jún. 2. 18:17
 3/9 anonim ***** válasza:
Cini-minis??? Chocapic?
2011. jún. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kócián?
2011. jún. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én tudom mire gondolsz, de sajnos a nevét rég elfelejtettem. Mostanában már én se láttam. Az nekem is rémlik hogy drága volt, csak egyszer kaptam olyat. :D

Most próbálom keresni mert idegesít hogy nem tudom, majd szólok ha találok valamit. :)

2011. jún. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kellogg's
2011. jún. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

neeem, nem ezek az ismert Magyaro-n kaphatók...

már nem lehet kapni, vmi teljesen más márka volt, és sztem külföldi, mármint külföldön lehet h még van. és nem volt túl széles körben ismert.

2011. jún. 2. 18:38
 8/9 A kérdező kommentje:
amúgy írtam h kakaós karikák professzorral a dobozán, ez alapján a Kócián v a Ciniminis h jutott eszetekbe? =D
2011. jún. 2. 18:39
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak tippeltünk!!!
2011. jún. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!