Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Attól, hogy a Plus áruházlánco...

Attól, hogy a Plus áruházláncot megvette a Spar, lehet még Plus-os termékeket vásárolni?

Figyelt kérdés
Vagy teljesen Spar-ba megy át? Egy csomó tök jó dolog volt, ami sajátmárkás, és már nem kapható. nem beszélve a fincsi, teljes kiőrlésű zabpehelyről, amit csak ott lehetETT normális áron megvenni....:(
2008. szept. 24. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:

van még saját márka de nagyon kevés.

az ami téleg jó volt és saját márka azt spáros szar vette át én utálom!

eddig jó volt sőt a kedvenc boltom de fele annyit vásároltam mert nem volt semmi jó szval én nem fogok oda járni!

2008. szept. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet majd Plusos termékeket venni, ami van az a raktáron maradt készlet. Én sem járok már oda, pedig mindig ott vásároltam...:-(
2008. szept. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Baromi szar lett az új "Plus". Most már Spár. Fasza az új Spar budget. Olyan kaki áruk.
2008. szept. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát a plus fokozatossan alakul átt spárra.Plusos termékeket nem lehet már kapni (pedig télleg jók voltak, én is szoktam ott vásárolni),helyette már sparos termékek vannak a polcokon.
2008. szept. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!