Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Amikor vásárolni indulsz,...

Amikor vásárolni indulsz, mely termékeket veszed meg? Azt nézed minél olcsóbb legyen, maradsz a középkategóriánál vagy a csúcsminőséget választod?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 1. 00:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az árát nézem a legtöbb termékben úgyan az a hatóanyag van csak a márka nevet kell megfizetni.
2011. ápr. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Először az árat. Utána a gyártót és az összetevőket. Ha sose hallottam a gyártók felől, kissé kritikusabb vagyok, sajnos tapasztalataim alapján. Ugyanakkor nem esek hasra egy menő márkától sem. Lényegében ki kell tapasztalni, a jobb/drágább márkákat lehetőleg akciók révén.
2011. ápr. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Korábban a középkategóriát választottam, most már nem tehetem meg, csak 1-2 dolognál tartok ki nála. Az összetevőket nem mindig nézem, attól függ, mit veszek. Viszont ha több termék van kb. azonos áron, akkor ha van közte magyar, azt választom.
2011. ápr. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én lehetőleg magyar gyártmányt veszek, ez a fő szempont.
2011. ápr. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

..én is elsősorban az árat nézem.

Különböző bolthálózatoknál pl a saját márkás termékeket ha megnézitek, ott több esetben is egy nagyobb cég készíti el nekik, csak épp a bolthálózat csomagolásában van, így olcsóbb jóval..

Amúgy az előttem válaszolóhoz hasonlóan ha több hasonló árú terméket látok, nekem is a magyar termék az elsődlegesebb.

2011. ápr. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Nálam csak a csúcsminőség jöhet szóba, mint minden másnál.
2011. ápr. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A minőséget nézem. Igyekszem bio termékeket vásárolni.
2011. ápr. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ár-minőség összhangot nézek, és lehetőleg, magyart veszek. Egyelőre még megtehetem.
2011. ápr. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!