Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ez normális? Mit tehetek?

Ez normális? Mit tehetek?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok,még nem ittam alkoholt.Szeretném megkóstolni,de anyám tiltakozik (egy kortyot akartam kérni a pezsgőből szilveszterkor ) .Apa ezt hülyeségnek gondolja,de ő mája miatt nem ihat,csak nekem meg nem fog italt venni,ez érthető.Anya is csak ritkán iszik,én se akarnék rászokni.Mit tehetek,csak meg szeretném kóstolni,milyen.
2010. ápr. 7. 16:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
én a Tokaji aszút ajánlanám:) pesti vagy? :D én adok neked egy kortyot:) egyébként én is örülnék, ha majd a fiam tőlem kérne, és nem a hátam mögött akarna belekóstolni.. nem ettől lesz valaki alkoholista. én 32 évesen még sosem rúgtam be, nem azért, mert nem tehettem volna meg, hanem azért, mert egy rövid idő után, már nem megy le több korty.. nem szeretem a hatását, csak az ízét némelyiknek- töményeknek nem:)) Száraz vörösbor, sör, martini a kedvenceim:)
2010. ápr. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:

14 vagyook :)

Lány énis.Szülinapomra szépen megmondtam,hogy kérnék

egy üveg alkoholt (tudják melyik a kedvencem,ilyen

koktél szerű,kókuszos,de imádom)

Anyuval majd eliszogatom este..

Szilveszterkor anyuékkal "berugtam" 13 évesen,persze

annyi volt,hogy 2 üveg (2 dl) pezsgőt megittam és akkor

jajj de részeg voltam,nem egyébként nem csak jól éreztem magam.Bár másnap iszonyú rosszul voltam.


Igazából a bort azt utálom,

A pezsgó elég érdekes

A sör az elmegy,a habot utálom

És az ilyen koktélos,rumos cuccok nagyon bejönnek :)


Egyébként még mielőtt mennéek a leszavazások,nem

nem vagyok alkoholista.Évben a nagyobbb ünepeken

a SZÜLEIMMEL iszogatok,de nagyon keveset,de

így úgy vannak vele,hogy legalább velük iszom látják

mennyit is mit,és nem iszom le magam mással.:)


Nem tudom mit csinálj.Mond neki,hogy tartsatok valami

csajos bulit és majd a barátnőivel eliszogatják.

Energiaitalt ihatsz??

2010. ápr. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Energiaitalt se,de azt szoktam inni,mert nagyon korán kelek,ugyanis vidékről járok Pestre suliba.
2010. ápr. 7. 17:09
 14/18 anonim ***** válasza:
17.00! Sokra viheted még, ha tizennégy évesen már végigkóstoltad az alkoholokat és kedvenced is van. No meg a korábbi berugás... Nem semmi!!!
2010. ápr. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Nyílván azért mondtam a bacardi breezer-t mert finom íze van és kevés az alkohol tartalma, de VAN BENNE! Ennyi erővel sok alkoholt végig kostolhatna mert nem mindenben van annyi alkohol lásd Pezsgő:)
2010. ápr. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
46%

17:12

Igen sokra viszem.HA NEM VETTED volna észre azt írtam,hogy "berugtam",szerinted belehet rugni

1 üveg pezsgötöl szilveszterkor??

Lehet,hogy belehet,de éncsak játszottam magam (:

Igen mivel belekortyoltam a szüleimébe tudom,hogy mi milyen.Ezvan.Nem tetszik?Sorry.-.-

Alapból mi közöd van hozzá,hogy mit csinálok?

Leglább nem buliba ISZOM LE MAGAM utána meg orrba szájba b_sznak..Igen megvan a kedvencem,mert az ízlet eddig..

tiszta szánalom.

2010. ápr. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Közöm csak azért van, mett itt taglalod ki az alkohol fogyasztási szokásaidat. Ha nem tennéd, nem tudnánk róla. Inkább helyesen írni kellene megtanulnod. Vagy éppen alkoholos befolyásoltság alatt vagy?
2010. ápr. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
jajj, Istenem!! ........
2010. ápr. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!