Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ez normális? Mit tehetek?

Ez normális? Mit tehetek?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok,még nem ittam alkoholt.Szeretném megkóstolni,de anyám tiltakozik (egy kortyot akartam kérni a pezsgőből szilveszterkor ) .Apa ezt hülyeségnek gondolja,de ő mája miatt nem ihat,csak nekem meg nem fog italt venni,ez érthető.Anya is csak ritkán iszik,én se akarnék rászokni.Mit tehetek,csak meg szeretném kóstolni,milyen.
2010. ápr. 7. 16:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%
Mondd meg anyukádnak,hogy megszeretnéd kóstolni. Örüljön neki hogy nem a barátaiddal iszogatsz titokba.
2010. ápr. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
5-ször kértem már.
2010. ápr. 7. 16:25
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nemcsak otthon, bárhol megkóstolhatod a szüleid háta mögött is. Nem látok semmi rosszat abban, ha egy kortyot kapsz a nyelved hegyére. Ettől még nem fogsz rászokni.
2010. ápr. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
de hol?Szerinted kiadnák?
2010. ápr. 7. 16:27
 5/18 A kérdező kommentje:
Az utóbbi költői kérdés volt.SOHA NEM ADNÁK KI :)
2010. ápr. 7. 16:28
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Anyud valamiért félt az alkoholtól, de ez már kicsit beteges. Az abaj, hogy a szülők nem látják a fától az erdőt. Azt hiszi, ha most megtiltja és nem engedi, akkor egy életre elveszi a kedved tőle. Pedig pont hogy még az ellenkezőjét is elérheti....Valahogy beszélj apáddal , próbáljon rá hatni, hogy Te csak szeretnéd megízlelni, nem 3 kupicával rögtön legurítani. Ajánlanám a vörösbort erre a célra egyébként, mert 1 kis pohárkával nagyon jó hatással van még az érrendszerre is. (kevés alkalommal és tényleg mértékkel, minőségibb borról beszélek)
2010. ápr. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele,de mondta,hogy ihatnék egy pohárral,de mi legyen a maradékkal,dobjuk ki?Azt meg azért mégse kéne.
2010. ápr. 7. 16:36
 8/18 anonim válasza:
75%
Nem értem anyukádat! Én örülnék ha a lányom inkább megkérdezne, hogy megkóstolhatja e minthogy titokban fogyasszon alkoholt! Unokaöcsémnek már vagy 6-7 éves korában is adtunk a nyelve hegyére egy kicsi pezsgőt, vagy sört mert annyira szerette:) A szomszéd 3 éves kislány a pálinkáért volt oda, persze egy korty sem volt amit adtunk neki. Ebben semmi szörnyű nincsen!
2010. ápr. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
100%
Már miért kellene kidobni? anyud azt a maradék 1 pohárnyit nem tudná meginni? Vettes vele bacardi breezert, nem nagy mennyiség, kevés az alkohol tartalmas, ízesített és nagyon finom:)
2010. ápr. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Hát Bacardi Breezer-rel nem fogja megkóstolni, milyen az alkohol, az legfeljebb szörpnek megy el. :)

De én sem értem anyukádat, én is megkóstolhattam ennyi idősen a bort, jó sz*rnak is találtam, azóta sem rajongok semmiféle alkoholos italért.

Egyébként nem veszítesz sokat, a pálinka nagyon csíp és undorító szagú, a bor egyáltalán nem gyümölcsös élvezet, hanem erjedt, kesernyés vagy épp savanyú, egyáltalán nem finom, a pezsgő meg ugyanez csak sok cukorral meg szénsavval :D. A sörrel meg soha nem jutottam tovább a szagánál, ami nekem borzalmas.

2010. ápr. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!