Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Nyitva lesznek a boltok...

Nyitva lesznek a boltok éjszaka is?

Figyelt kérdés
Most hogy visszahozták a vasárnapot éjjel is nyitva lesznek majd a boltok? ha igen mikortól?
2016. ápr. 15. 19:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

"Nem öttől, de reggel fel héttől suli"

Feltételezem egyetemista vagy, ha már dolgozol is. Egyetemek márpedig nem a tanyavilágban vannak, viszont minden nagyobb városban van szuper-hipermarket, ami 5kor, de legkésőbb 6kor nyit.

Nagyon sajnálom, hogy ilyen szörnyű az anyagi helyzeted, de mivel feltételezhetően nem a tanyavilágban élsz, neked is van szomszédod, ismerősöd, rokonod, aki meg tud venni neked ezt azt. Csak a "légy szíves" és "köszönöm" szavakat kell megtanulni. Hidd el működik, tapasztalatból beszélek, volt benne részem mindkét oldalról.


"Mikor kezdtétek a pályát éjjel nappal volt bolt "

Nem, nem volt éjjel-nappal bolt.


"sürgősségi, tűzoltóság se legyen nyitva, ne dolgozzon senki mert vasárnap meg éjjel úgyse hal meg senki."

De halnak meg vasárnap, sőt születnek is emberek. Ellenben még senki nem halt éhen attól, hogy vasárnap zárva volt a bolt. Az elmúlt egy év nem erről tanúskodik.

2016. ápr. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Kedves éjszakai vásárlást ellenző hozzászóló!

Gondolom Ön nem szereti a munkáját vagy csak lusta.

Nos, mielőtt megvádolna,tudnia kell, hogy vendéglátós vagyok, így se hétvégém se ünnepem se éjszakám se nappalom. Tudom ez vele jár, soha nem is panaszkodtam emiatt, most sem teszem.

Viszont amikor meghozták a döntést a vasárnapi boltzárról, nem láttam egyetlen egy kereskedelmi dolgozót sem kiállni és azt mondani, hogy "kérem ez így igazságtalan" mert ugye szegény vendéglátósok. Vagy kíváncsi vagyok hányszor volt olyan, hogy egy ünnepen otthon maradt inkább a családjával csak azért, hogy ne terheljük már le jobban szegény vendéglátósokat,inkább főzünk írjon valamit.

Gondolom egyszer sem.

És ezzel nincs is semmi baj,Ön szeret a családjával kirándulni és jókat enni az ünnepek alatt amíg mi dolgozunk...

...én pedig szeretek éjszaka vásárolni, amikor Ön dolgozik.

Ennyi.

2016. máj. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
54%
Köszönöm, imádom a munkámat. A munkaidőben. Éjszaka meg a párnámat imádom, meg a mellettem fekvő férjemet. Vasárnap meg a gyerekemet imádom, amikor engedik.
2016. máj. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem nagyon tudok olyan ünnepet mondani, amikor ne itthon ettünk volna. JA de igen. A születésnapomon, az esküvőm napján, a fiam szülinapjain... de ezek nem pirosbetűs ünnepek idegenek naptárában.
2016. máj. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ha éjszaka van munkaidő akkor éjszaka kell imádni. Én is van hogy éjszaka megyek haza mert a kedves vendég jók érzi magát és pont leszarja, hogy dél óta húzom az igát. De ez van, nem panaszkodom ha zavarna keresnék más munkát.

És ez ugyanígy igaz Önre is.

Nekem is van családom meg magánéletem,mégsem nyavajgok.

Addig is én boldogan megyek éjszaka vásárolni amíg Ön dolgozik, és Önt is szívesen látom (akár) ünnepnap amikor én dolgozom.

2016. máj. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!