Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Nyitva lesznek a boltok...

Nyitva lesznek a boltok éjszaka is?

Figyelt kérdés
Most hogy visszahozták a vasárnapot éjjel is nyitva lesznek majd a boltok? ha igen mikortól?
2016. ápr. 15. 19:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
23%
Remélem nem. Éjszaka aludni kell, nem vásárolni.
2016. ápr. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

na.... még egy nyitvatartás ellenes

csak arra nem gondol senki hogy van ember aki délelőtt tanul és este 10ig dolgozik... egyedül él és nincs ki vásároljon rá

2016. ápr. 15. 19:57
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Mind a 6 napon? Ne túlozz. :)
2016. ápr. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%

A lehetőségük meglesz rá, szóval ha lesz rá igény biztosan visszaállítják az éjszakai nyitvatartást.


elsőnek : Tudod van aki azért nem alszik éjszaka, hogy te nyugodtan aludhass illetve van aki egésznap dolgozik nekik igenis jól jön ha éjszaka vásárolhatnak.

Egyébként meg ha éjszaka alszol, miért zavar ha más ez idő alatt vásárol?

2016. ápr. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
13%
Nem hiszem, hogy 1-2 lézengő éjszakai vásárló miatt érdemes lenne az energiát ba*ni . A dolgozók meg már nem hagyják magukat, ha megfizetik őket, 100-150 %_os éjszakai pótlékot ki tud nekik gazdálkodni valaki akkor elképzelhető .
2016. ápr. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
12%

"Egyébként meg ha éjszaka alszol, miért zavar ha más ez idő alatt vásárol?"

Mert ha nyitva a bolt, akkor én nem alhatok. Még akkor sem, ha egész éjjel egy lélek se jön be az áruházba.

2016. ápr. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
12%

"Tudod van aki azért nem alszik éjszaka, hogy te nyugodtan aludhass"


Munkaidejében a munkájával foglalkozzon. NE vásárolgasson.



"illetve van aki egész nap dolgozik nekik igenis jól jön ha éjszaka vásárolhatnak"


Öttől huszonkét óráig? Hétfőtől szombatig? Na ne mond.

2016. ápr. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
15%
Van akik a kezüket nyújtják, de egyeseknek már megint az egész karjuk kell, sőt menjenek is teljesen tönkre a boltban dolgozók. Van néhány éjjel-nappali bolt tudtommal egyébként mindenhol. Most már vasárnap is nyitva lesznek a héten hét nap alatt valamikor csak el lehet menni a boltba, ha nem, akkor az sz*r időbeosztás kérdése...
2016. ápr. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
81%
Befürödtél a provokációval, kérdező, jópár éve ugyan, de volt hogy éjjel-nappal nyitva voltak a nagyobb Tescok :D
2016. ápr. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nem öttől, de reggel fel héttől suli fel óra szünet hogy legyen időm átérni egyik helyről a másikra és munka 10 -ig... És mivel egyedül tartom el magam így hétfőtől péntekig, hétvégén meg 12- 14 órázom tehát max 22 óra után tudok menni bárhová és mivel nem budapesti vagyok nincs minden sarkon egy éjjel nappali... Tehát nekem fontos az éjszakai nyitva tartás


Kedves boltban dolgozók! Mikor kezdtétek a pályát éjjel nappal volt bolt tehát tudtátok mire vállalkoztok. Ennyi erővel sürgősségi, tűzoltóság se legyen nyitva, ne dolgozzon senki mert vasárnap meg éjjel úgyse hal meg senki. Nyilán megvárja a reggelt és a hétköznapot. Tudtátok mit vállaltok és a többi szakma dolgozói is tudták, mint ahogy én is tudom ha orvos leszek.... Nekem is lesz éjszaka hétvége sőt ünnep nap is mikor dolgozni kell és rezidenskent kevesebbért mint a ti 2-300% -os béretek pl vasárnap

2016. ápr. 16. 16:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!