Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Salátákat önmagában eszitek...

Salátákat önmagában eszitek vagy fogyasztotok mellé húst is?

Figyelt kérdés
Gondolok itt pl mozarellás-paradicsomos salátára. Vagy a zacskóban kapható zöldségmixere kis joghurttal stb.
2016. márc. 9. 22:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
LEgtöbbször önmagában, föként ha van benne sajt, joghurt
2016. márc. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Húst 14 éve nem fogyasztok.


A salátákat általában olajos (pl. avokádóolaj, tökmagolaj, szezámmagolaj) öntettel vagy balzsamecetes vagy gyümölcsecetes (pl. most málnás van itthon) öntettel fogyasztom. Ritkán natúr joghurttal és friss zöldfűszerekkel.


Meg szoktam szórni magvakkal néha, illetve fogyasztok mellé esetenként teljes kiőrlésű magvas zsemlét vagy knäckebrödöt. De legtöbbször csak magában eszem.

2016. márc. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenhogyam megeszem, de például ha valami sajtféle van benne, vagy gomba, akkor húst már nem mindig eszem mellé. Mondjuk én nagy húsevő vagyok alapon, ergo pár szelet frissensült szűzérmét teszem azt, sosem vetnék meg mellé, tegnap este is pont úgy ettem.
2016. márc. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

Nem szeretem a salátákat (a nyers zöldségeket viszont nagyon), de ha véletlenül mégis előfordul, hogy megkívánom (mert van azért egy kedvencem), s abban van sajt (kizárólag érlelt keménysajt), akkor már csak sült hagymát eszem hozzá. Igaz, máskor is, ahogy belegondolok.


Főleg, hogy most megint vega vagyok, de amikor nem voltam az, akkor sem ettem egy napon a salátát és a húst. A saláta nekem külön kis étkezés.

2016. márc. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én általában a hús, köret, azaz főétel mellé szoktam salátát enni, nem a saláta mellé húst.
2016. márc. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mennyire vagyok éhes. Könnyedebb étkezésnek simán a saláta öntettel illetve ha tartalmasabbra szeretném, akkor párolt zöldségeket vagy tojást is teszek bele.


Ha rendes nagy menüt eszek, akkor a saláta a köret pl csirke mellé, ilyenkor csak simán megeszem a zacskós mixet, vagy házilag kevert friss zöldségeket kis öntettel, tartalmasabb főtt dolgok nélkül.

2016. márc. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Én általában köretként eszek salátákat. Ha csak magában, akkor szoktam bele rakni bacont, sonkát, csirkemellet. Nagyon ritkán eszek salit hús nélkül.
2016. márc. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 zgyzgy ***** válasza:
100%
Én úgy mondanám, hogy a hús mellé fogyasztok egy kis salátát.
2016. márc. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Is-is, de leginkább önmagában
2016. ápr. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!