Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miből készül a Mc Donald's...

Miből készül a Mc Donald's ban hamburger ésa m sajtburger?

Figyelt kérdés
mert mindenki mondja h nagyon egészségtelen (ezt elis hiszem) de de senki nem mondja h mi van benne csak annyi h egészségtelen oszt kész
2010. ápr. 1. 09:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Azt a filmet nekünk is levetítették biológia órán, valóban megdöbbentő! Érdemes megnézni, nagyon sokmindenre rávilágít.
2010. ápr. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
Nem láttam azt a filmet, de nem nagyon hiszem hogy van olyan ember, aki tényleg csak mekiben eszik...
2010. ápr. 25. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
Én láttam a filmet és nagyon dányt mindent :Durva. Szegény a kocsiban kih
2011. jún. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
*(Bocsi rosszul írtam) Én láttam azt a filmet és szegény kihányta a kocsiból a kaját...
2011. jún. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
én ugyhalotam lehethogy roszul. de tiszta müqanyag az egész hús, zsemlében is van. azért olyan omlós meg ropogós tiszta zsir, izfokozó,mert az egész a jól ismert koleszterin bomba
2012. jún. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
én ugyhalotam lehethogy roszul. de tiszta müqanyag az egész hús, zsemlében is van. azért olyan omlós meg ropogós tiszta zsir, izfokozó,mert az egész a jól ismert koleszterin bomba ja és tartositó szer van bene rengeteg!!!!!!!!!!!!
2012. jún. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

"Nem láttam azt a filmet, de nem nagyon hiszem hogy van olyan ember, aki tényleg csak mekiben eszik..."


Amerikában tuti vannak ilyen emberek, tőlük jött a meki, meg nekik jobban is megy. amúgy tényleg, MIBŐL KÉSZÜL A HAMBURGER?

Konkrétan a hús... Úgy hallottam, porrá darálják a csontokat, és a legalja húst használják fel. Magyarul nem a marhalábszárat vagy hasonló, minőségi húst adják eléd. Gusztustalan... Ez a műanyag izé elgondolkodtató. A zsömle tényleg más, nem mindennapi. Túl puha és finom.

De krumpliból sem kapsz olyat a boltokban, mint amit ott eszel.

Akkor a salátájuk is gumiból van, vagy mi?? :S...

2012. jún. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Domiiniiikaa válasza:
Èn mekibe dolgozok és megnyugtatok mindenkit, hogy a hús nem müanyag es a salàta se gumi:D
2014. jún. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!