Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mc Donald's vagy Burger King?...

Mc Donald's vagy Burger King? Melyik jobb szerinted, és miért?

Figyelt kérdés
2010. márc. 22. 19:22
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
20.49-es dühöngjél máshol ok?! Menjél aludni és harapdáld a kispárnádat, attól talán lenyugszol :DDDD
2010. márc. 22. 20:57
 22/25 anonim ***** válasza:
0%
kac kac te humorherold. ez legyen a legnagyobb örömöd, h feltehettél egy ilyen szánalmas és felesleges kérdést mint ez, s ráadásul már elötted elsütötte vki. KRETÉN
2010. márc. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Miért kell kapásból parasztnak lenned vadidegenekkel? Mit tudsz te? Minek képzeled magad??? Kívánom neked hogy másoktól kapd vissza azt a sok "kedvességet" amit tőled kapnak!!! Az utcán is beleharapsz a szembe jövőbe??? Szánalmas vagy, menj pszichológushoz!
2010. márc. 22. 21:49
 24/25 anonim ***** válasza:
0%
de kis mitugrász lettél hirtelen, rájöttél h nem neked van igazad? és elég szánalom vagy h ezt nem látod be, és te menj pszichológushoz, nekem nincs szükségem rá, normális vagyok, tudom használni a keresőt, beismerem a hibáimat ellenben veled
2010. márc. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Azóta a kérdés óta változhat az emberek ízlése, újabb emberek válaszolnak rá, többet meg lehet tudni, és is tettem már fel egy olyan kérdést ami azelőtt 2 éve lett feltéve-.-
2010. márc. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!