Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért titulálják a vegák a...

Miért titulálják a vegák a mindenevőket húsevőnek?

Figyelt kérdés
Ráadásul belinkelnek egy csomó videót meg képet az állattartásról, azt hiszik, ezzel tudnak téríteni, pedig, akik húst esznek,a 70%-uk tisztában van a folyamattal, és nem fognak csak ezért megváltozni.
2010. márc. 22. 14:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Mert nemcsak eszik a zöldségeket, hanem beszélik és írják is.
2010. márc. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
azért, mert az a különbség, és így egyszerűbb. a mindenevők se azt mondják, hogy hústnemevő, akkor ők miért mondanák azt, hogy hústisevő? :D
2010. márc. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%
azért, mert eszik a húst, ők meg nem eszik
2010. márc. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
14:45: LOL, 10 pont!
2010. márc. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
hú, nekem kb egy hónapja volt egy elég nagy vitám egy vegetariánus nagyokossal, aki engem "legyilkosozott" mert eszem húst. Szeretném leszögezni, nem vagyok egy zabagép, vegyesen táplálkozom, és márcsak az alkatomból adódóan (eléggé hajlamos vagyok a fogyásra) azt és akkor eszem amit és amikor megkívánom. Olyan patáliát lerendezett, hogy ilyet komolyan még nem éltem. Elküldtem melegebb éghajlatokra, és felvilágosítottam, hogy bizony a növény termesztés iparivá tétele vezetett számtalan állatfaj kipusztulásához (ez természetesen nem takarmánynövény termesztés, hanem étkezési zöldség/gyümölcs és gabona), úgyhogy ő a nagyobb gyilkos, hisz amig én a bocit meg a pipit eszem, addig őmiatta olyan állatok halnak meg, amikből már nagyon kevés van!
2010. márc. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem mi abban a jó, hogy nem esznek húst. Az ember mindenevő, nem legelésző állatka.
2010. márc. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én "vega" vagyok, nem eszem húst már vagy 6-7 éve. Azóta rengeteg véleményt hallottam mindkét oldalról, és rájöttem, hogy a legtöbb vegetáriánus divatból nem fogyaszt húst. Persze ezt nem ismerik be,közben pedig szidják a húst is fogyasztókat. Nem vagyok liberális, de nem kellene ilyenek miatt neki esni a másiknak, ha senki nem enne húst, millióan válnának munkanélkülivé, zöldséget pedig szerintem így is mindenki fogyaszt, nem adna túl sok plusz munkát. Ettől a vega-nemvega dologtól, csak a zöldeket utálom jobban:D
2010. márc. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Most lehet hogy kapok hideget-meleget de ez van.

Azok a vegák akik azért nem esznek húst, mert szegény állatok a legnagyobb álszentek.

1. A répa, saláta stb zöldség ugyan úgy élőlény, lélegzik és táplálkozik.Tehát akkor szegény répa.., arra ne gondol?

2. Biztos vagyok benne, hogy a vegák is lecsapják a szúnyogot, legyet és ha betéved egy egér a házba addig hajkurássza még kinem nyírja.


Szóval a vegák hülyék!!Már bocs.

2010. márc. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én még nem hallottam olyat, hogy a vegetáriánusok szidták a húsevőket.

Fordítva viszont többször.

2010. márc. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én már hallottam. és hidd el, köpni nyelnui nem tudtam az érveiktől illetve attól, hogy hogyan vélekednek más emberekről, miközben azt hangsúlyozzák, hogy azért nem esznek húst, mert mindenkinek és mindennek joga van az élethez. Csak annak nincs aki húst eszik (szerintük)
2010. márc. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!