Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék titokban enni?

Hogyan tudnék titokban enni?

Figyelt kérdés

Az apámmal élek együtt, és fogyókúrára fogott. Én nem érzem magam kövérnek.

Szeretnék titokban enni.

Otthon semmi notrmális kaja nincsen, és nincs alkalmam bemenni mcdolnaldsba, mivel mindenhova elkisér, és még pénzt sem kaptam.


Milyen megoldás van?


A válaszokat előre is köszönöm.


2010. márc. 18. 18:13
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
66%

Egyelöre MÉG nem vagy kövér, de apukádnak igaza van, ha nem megedi a Mekis kajákat enned. Most még nem érdekel, hogy duci vagy-e, de pár év múlva már igen, és akkor meg ész nélkül fogsz fogyókúrázni, hogy ne csúfoljanak a többiek, illetve legyen párkapcsolatod.

Örülj neki, hogy apukád ilyen felelöségteljesen gondolkodik, és nem hagyja, hogy elhizzál. Ugyanis a kövérség nem csak szépséghiba, hanem komoly egészségügyi következményei is lehetnek.


Akik meg szidták az apukát, azok gondolkodjanak el azon, hogy a gyerek NEM éhezik, csak nem kap rossz minöségü kaját, illetve nem tömheti meg magát mindenféle vacakkal - EZ szerintem egyáltalán nem baj. Elöször kell gondolkodni és csak utána válaszolni hülyeségeket.

2010. márc. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
66%
teljesen egyetértek az elöttem szólóval. örülnél ha szalonnával meg fehérkenyérrel tömnének mint engem? normál súly mellett persze..... teljese kiörlésű kenyeret nem is vehetek mer kettéshasítanánka hogy meg akarok halni....
2010. márc. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!